Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

3 návrhy, 3 originální nápady a velká inspirace do vaší malé koupelny

Návrhy a nápady pro malé koupelny. Inspirace od Keraservis.
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
4 m2
Datum návrhu:
2022

Také malá koupelna může být osobitá a zárověň útulná. Připravili jsme pro vás tři různé vizualizace malých koupelen, každá z nich srší originalitou. Je libo námořnickou, japonskou nebo pánskou koupelnu? Inspirujte se u nás, využijte naše tipy, buďte jedineční.

Při zařizování malých koupelen vždy trochu bojujeme s místem a řešíme dilema, zda se snažit do nich umístit alespoň malou vanu, nebo využít výhody sprchového koutu. Protože máme k dispozici koupelny s hodně malým půdorysem, rozhodli jsme se pro druhou variantu. Připravili jsme vizualizace malých koupelen s prostorově úspornějším sprchovým koutem a toaletou. 

Malá koupelna japonská

Japonská koupelna

Japonský styl je skvělou inspirací pro naše malé evropské koupelny. Japonci jsou mistři ve využití malých prostor. Mají rádi vše praktické a dobře uspořádané, čím jednodušší, tím lepší. Preferují neutrální barvy, především bílou, béžovou a barvy dřeva. A přesně taková je naše japonská koupelna, obložená matnými bílými obklady v kombinaci s dlažbou ve vzhledu dřeva. Dřevěné pruhy v obkladech koupelny připomínají bambus, který je v Japonsku velmi oblíbeným materiálem. Východní atmosféru podkresluje obraz s typickou japonskou pagodou a také vějíř na stěně s motivem rozkvetlých sakur.

TIP pro vás: Do malé koupelny použijte bílé obklady, bílá barva prostory opticky zvětšuje, vaše koupelna bude působit mnohem prostorněji.

Malá koupelna modrá

Námořnická koupelna


Co jiného lépe evokuje námořnickou tématiku, než modrobílé pruhy! Ty lze vytvořit velmi lehce kombinací modrých a bílých obkladů do koupelny. Jeden z modrých pruhů vybíhá ze sprchového koutu až za umyvadlo a spolu se zrcadlem ve tvaru kormidla připomíná palubu lodi. Zbytek koupelny je obložen obklady a dlažbou v barvě písku. Koupelna je doplněna otopným žebříkem v tmavě modré barvě a také obrazem s romantickou fotografií z pláže. Slyšíte také ten mořský příboj?

TIP pro vás: Za originální koupelnu nemusíte zaplatit majlant! Není nutné kupovat drahé designové obklady, stačí si vybrat z levnějších jednobarevných obkladaček z výprodeje a nápaditě je vyskládat. Využijte svoji (nebo naši) kreativitu.

Malá koupelna s betonovou stěrkou

Pánská malá koupelna

Řekli byste, že malá koupelna s obklady v barvě betonové stěrky a černými doplňky a akcenty bude vypadat tak dobře? Je určená především pro muže, ale industriální vzhled ocení i mnohé ženy. Bílá je v této koupelně jen toaleta, vše ostatní kromě obkladů a dlažeb je černé – umyvadlo na desku, umyvadlové i sprchové baterie, rámy sprchového koutu, zrcadla i obrazu, osvětlení. Černá barva je v koupelně IN. Ale pozor, pouze ve správně zvoleném množství.

TIP pro vás: Nebojte se použít v malé koupelně velkoformátové obklady. Sjednotí krásně stěnu do jednoho celku a opticky prostor zvětší.

 

Zaujaly vás naše návrhy netradičních malých koupelen? Ozvěte se nám. Vymyslíme originální řešení i pro vás. A pokud máte vlastní kreativní nápad, rádi vám jej zpracujeme do 3D návrhu

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner