Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny s mramorovými obklady a zlatými doplňky

Návrh koupelny s mramorovými obklady. Keraservis.
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum návrhu:
2022

Krásu mramoru v koupelnách antických paláců obdivovali už kdysi naši předkové. Po celá staletí mramorové obklady na své atraktivnosti a honosnosti vůbec nic neztratily. V našem současném návrhu z 21. století jsme k těmto luxusním obkladům do moderní koupelny přidali sofistikované koupelnové baterie, sanitu a doplňky se zlatými akcenty. Jak se vám líbí?

Máloco je tak elegantní jako černobílá koupelna. Obklady a dlažba z černého a bílého lesklého mramoru jsou kontrastní a zároveň se krásně doplňují. V našem případě se nejedná o přírodní mramor, ale o velkoformátovou keramickou dlažbu a obklad ve vzhledu mramoru italského výrobce Atlas Concorde. Povrch je dokonalou imitací pravého mramoru se vším, co k tomu patří, tedy jemným kontrastním žilkováním, drobnými prasklinami i malými barevnými odlišnostmi. A když černobílá koupelna, tak se vším všudy, včetně černé skříňky pod umyvadlo Eden, černého otopného žebříku i osvětlení a bílé toalety.

A pak je tu barva zlatá, která podtrhuje luxusní vzhled koupelny. Je ale použita opatrně, pouze v decentním množství, jinak by koupelnu zahltila. Najdeme ji na rámu zrcadla, sprchového koutu a koupelnových doplňcích. Jak je vidět z 3D vizualizace, také umyvadlovou a sprchovou baterii lze pořídit ve zlaté barvě, velký výběr takových baterií nabízí například výrobce Tres. Zlatou třešničkou na našem černobílém dortu je kulaté umyvadlo na desku, zvenčí černé a zevnitř, jak jinak, než zlaté

Zaujala vás naše mramorová koupelna se zlatými doplňky tak, že ji musíte mít? Rádi vám navrhneme podobnou. Stačí nás kontaktovat v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner