Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

InvisaCook a Atlas Plan: Neviditelné vaření na keramické kuchyňské desce

Invisa Cook a Atlas Plan | Keraservis

Už jste slyšeli o vaření na neviditelné plotýnce? Pokud ne, čtěte dál. Tepelná příprava pokrmů přímo na kuchyňské desce nese název InvisaCook a dostane do kolen (nejen) milovníky luxusního kuchyňského designu. 

Jak InvisaCook funguje: indukce a keramika

Kouzla a čáry stranou. InvisaCook je indukční varná deska, umístěná ne klasicky na, ale pod pracovní plochou. Pánve a hrnce ohřeje pomocí indukčního tepla, které pronikne skrz keramickou kuchyňskou desku. Proč zrovna keramickou? Keramika totiž výborně vede teplo.

Keramická velkoformátová dlažba je ideální také do koupelen s podlahovým vytápěním. Zjistěte víc. 

Kromě klasické indukční technologie pod deskou je klíčovým prvkem InvisaCook takzvaná InvisaMat, odnímatelná distanční podložka, která se při vaření položí vždy přímo pod pánev. Několik možností ovládání – panel integrovaný do pracovní desky, zabudovaný ve výsuvném systému nebo v korpusu kuchyňské linky – a volba mezi 2, 3, 4 nebo 5 plotýnkami zaručí, že systém vyhoví různým potřebám a preferencím svých uživatelů.

InvisaCook a Atlas Plan | Keraservis

Výhody neviditelného vaření, které si zamilujete

InvisaCook nabízí stejně jako běžná indukční deska rychlé a pohodlné vaření, tím výčet jejích předností ale ani zdaleka nekončí. Na rozdíl od klasických varných desek instalovaných na pracovní ploše vám v kuchyni přinese úsporu, a to hned na několika frontách.

V místě, které by jinak bylo určené jen a jen pro vaření, můžete s InvisaCook krájet, válet a jinak připravovat potraviny, čímž vám v kuchyni vznikne vždy vítaný dodatečný pracovní prostor. Kromě cenných centimetrů čtverečních ušetříte ale také čas: díky indukci na již zmíněné vaření, díky absenci fyzických plotýnek pak na úklid.

InvisaCook a Atlas Plan | Keraservis

InvisaCook a Atlas Plan: Dokonalá kombinace pro moderní kuchyni

Neviditelnou varnou desku je možné osadit do keramiky o tloušťce až 15 mm. Skvělou volbou jsou například keramické kuchyňské desky od prestižní italské firmy Atlas Concorde, známé také vysoce kvalitními obklady a dlažbou nejen do koupelny. 

Velkoformátové keramické desky Atlas Plan jsou k dispozici v rozměru 162x324 cm a nabízí se v tloušťkách 6, 12 nebo 22 mm (pro InvisiCook tedy volte z těch tenčích), a to hned v několika kolekcích Atlas Concorde Boost, Marvel, Marvel Stone a Dolmen Pro – v imitacích betonu, přírodního kamene či mramoru v matné, lesklé nebo hedvábné povrchové úpravě.

Příjemný na pohled i na dotek je i inovativní sametový povrch Velvetech. Zjistěte o něm víc.

InvisaCook a Atlas Plan | Keraservis

Kromě toho, že vypadají naprosto luxusně, mají nespočet výhod: jsou velmi hygienické a snadno se čistí a udržují, což je při přípravě pokrmů klíčové, jsou vodotěsné, pevné a (na rozdíl od dřeva nebo laminátu) odolné vůči skvrnám, poškrábání a celkovému opotřebení. A nakonec: jsou výborným základem pro neviditelné vaření

Keramickou desku Atlas Plan si v kuchyni oblíbíte. Jak může vypadat? Inspiraci najdete v článku.

Kuchyně je srdcem domova a jako taková by měla být nejen funkční a praktická, ale také bezpečná a estetická na pohled. S neviditelným vařením InvisaCook v kombinaci s kvalitní keramickou kuchyňskou deskou od Atlas Concorde toho snadno docílíte. S výběrem té správné desky, obkladů i dlažby do kuchyně i koupelny vám rádi pomůžeme. Přijďte se inspirovat do showroomů koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně a Ostravě.

Mám zájem o více informací o vaření s InvisaCook. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner