Novinka

Jako samet: Představujeme inovativní povrch obkladů a dlažeb Velvetech od Atlas Concorde

Velvetech | Keraservis

Inovace na poli obkladů a dlažeb neznají hranic. S tou poslední v pořadí přišli (nepřekvapivě) Atlas Concorde a je rozhodně na co se dívat. Nebo spíš sahat? Zbrusu nový povrch Velvetech, do něhož prestižní italský výrobce keramických obkladů a dlažeb oděl své kachle, je totiž docela jako samet. 

Sametová novinka v obkladech a dlažbách Atlas Concorde

Velvetech je inovativní technologie s italským patentem, při jejímž vývoji se Atlas Concorde inspirovali efektem broušení na povrchu. Jejím výsledkem je povrchová úprava obkladů a dlažeb s jemnými, až hedvábnými odlesky a sametově měkkým povrchem, na kterou se nebudete moci vynadívat (a vysahat).

Přesto, že je povrch uměle vytvořený, působí díky oblastem s různou průsvitností, které přispívají k jeho hloubce a trojrozměrnosti, velmi přirozeně. Dlaždice s úpravou Velvetech tak na první pohled jen velmi těžko rozeznáte od leštěného kamene. 

Jako přírodní kámen vypadají také obklady a dlažba Boost Mineral. Seznamte se.

Velkoformátové obklady a dlažba Velvetech (nejen) do koupelny

Keramika na pomezí mezi leskem a matem, připomínající oblíbený přírodní materiál, má v interiéru široké uplatnění: krásná je v obytných prostorách i jako obklady a dlažba do koupelny. Atlas Concorde ji nabízí například u své nové kolekce Marvel Meraviglia. Série, uvedená na prestižním veletrhu CERSAISE 2023, představuje obklady a dlažbu v imitaci mramoru s povrchovou úpravou Velvetech u dvou z dostupných formátů: 60x120 a 120x120 cm.

Velvetech | Keraservis

Novou kolekci Atlas Concorde Marvel Meraviglia nesmíte přehlédnout. Proč? Prozradíme.

U dlaždic ve stejných rozměrech Velvetech najdete také v kolekci velkoformátových obkladů a dlažeb Boost Balance v 10 neutrálních odstínech s efektem cementu. Obě série vnesou do koupelny eleganci, nadčasovost a sofistikovanost, tolik žádané v moderním interiérovém designu.

Sensitech: protiskluzová dlažba a obklady s úžasnými vlastnostmi 

Atlas Concorde jsou v inovativních povrchových úpravách kovaní a dobrým příkladem toho je i Sensitech. Patentovaný povrch obkladů a dlažeb je dokonalou kombinací vysoké protiskluznosti a struktury, která je nejen příjemná na dotek, ale ve srovnání s jinými protiskluzovými obklady se také snadno čistí a udržuje.

Na Sensitech v koupelně nedáme dopustit. Jak funguje a jaké výhody má? Zjistěte to.

Díky těmto vlastnostem jsou obklady a dlažba s povrchem Sensitech skvělou volbou do míst se zvýšenou vlhkostí a rizikem uklouznutí: do koupelen, wellness center, ale také do exteriéru – jako venkovní obklady na terasu nebo kolem bazénu.

Velvetech | Keraservis

Renovujete stávající nebo stavíte novou koupelnu? Z novinek v obkladech a dlažbách oči přechází a volba není snadná. Ať už se poohlížíte po povrchu hebkém na dotek, nebo hledáte keramiku, na které vám to už nikdy neuklouzne, přijďte si do showroomů prohlédnout vystavené vzorky nebo se rovnou poradit se specialisty koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně a Ostravě.

Mám zájem o více informací o povrchu Velvetech. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner