Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Fima So

Koupelnové baterie z kolekce So od italského výrobce Fima Carlo Frattini můžeme bez nadsázky a přehánění pasovat na designové koupelnové šperky. Kolekce So je velmi rafinovaná - vodovodní baterie mají široké možnosti výběru barev a materiálů povrchu baterií. Umožňuje to individuální pojetí vybavení koupelny v souladu s architektonickým záměrem.

Povrch baterie je možné navolit v kombinaci různých materiálů a v tom spočívá její neopakovatelné kouzlo. Celkem 11 druhů povrchových úprav je možné jedinečně kombinovat a výběr tak přizpůsobit individualitě designu koupelny. K dispozici je 6 galvanických úprav povrchů, 2 barvy (bílá a černá) a 3 materiály (beton, světlé a tmavé dřevo). Netradiční řešení rukojetí dokazuje silný cit designérů Fima Carlo Frattini na estetiku a ergonometrii

Originální je koupelnová baterie s dvojitým ovládáním, jejíž tělo je doplněno dvěma ovládacími prvky (butony) ve tvaru různě vysokých válců. Vyšší rukojetí se ovládá teplota vody a tou nižší průtok vody. Tenký proud vody je zajištěn díky úzké hubici průměrem 10 mm.

Pro tuto kolekci, stejně jako pro všechny ostatní kolekce, je typické respektování třech hlavních hodnot značky Fima Carlo Frattini, kterými jsou GreenQuality a Design. A co bezpochyby ocení úplně každý, je prodloužená záruční doba - 7 let. V současné době poskytujeme na všechny produkty Fima Carlo Frattini slevu 30 %.

12 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner