Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Venkovní dlažba na zahradu

Venkovní dlažba na zahradu

Nedílnou součástí každého domu je jeho nejbližší okolí - předzahrádky, příjezdové cesty, chodníky kolem domu a především zahrady s terasami a zahradními chodníčky. Důležitým prvkem je nejen svěží zeleň, ale také pěkná a kvalitní zahradní dlažba, která ovlivní celkový dojem z prostředí přiléhajícího k domu.

Pro venkovní pochůzné plochy je výbornou volbou keramická dlažba, která je určena speciálně do exteriéru, tedy keramika o tloušťce 2 cm. Bezchybně splňuje všechny požadavky pro použití venku – má tedy všechny nezbytné vlastnosti – je protiskluzná, otěruvzdorná, mrazuvzdorná i nenasákavá. A tyto vlastnosti povyšují venkovní keramickou dlažbu na vynikající materiál na chodníky v zahradě. A co je důležité, také pokládka je velmi jednoduchádo trávy nebo do štěrku, v případě teras také dlažbu na  terče.  

Venkovní keramická dlažba nabízí obrovské možnosti volby, co se týče vzorů a designů. Ve své zahradě můžete mít dlažbu v dokonalé imitaci dřeva, která vám bude stále držet svoji barvu, neošlape se a nikdy neztrouchniví! Když už jsme u těch přírodních materiálů, co takhle ne přímo kamenná dlažba, ale imitace kamene – líbí se vám více pískovec, vápenec, žula nebo snad italský kámen Beola? Keramika se na rozdíl od skutečného kamene dobře čistí a nenasáká, bez obav se po ní můžete projít i v gumákách špinavých od hlíny. Další možností je imitace betonového chodníčku, ten se na rozdíl od skutečného betonu nedrolí.

S výběrem dlažby vám rádi pomůžeme ve všech našich showroomech v Brně, Praze i Ostravě. A v brněnském Keraservisu jsme pro vás nově připravili centrum venkovních dlažeb, kde si můžete detailně prohlédnout jednotlivé typy dlažeb a také názorné ukázky pokládky do štěrku, trávy nebo na terče. Těšíme se na vaši návštěvu! 

Chci poradit s výběrem venkovní dlažby.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner