Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Jen krůček k vaší nové koupelně

Jen krůček k vaší nové koupelně

Toužíte po nové koupelně nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci té současné? Nevíte přesně, co je pro to potřeba udělat? Není toho málo, ale ve spolupráci s námi to půjde lehce. Připravili jsme si pro vás pár rad, jak postupovat. Udělejte první krok k vaší vysněné koupelně právě teď.

Koupelnová inspirace

Určitě máte své vlastní představy, touhy a přání, co byste ve své koupelně chtěli mít. Je ale potřeba přemýšlet nejen o jednotlivostech, ale o koupelně jako celku. Tady máme jedno velké doporučení - inspirujte se. Pro základní orientaci vám určitě dobře poslouží internet. Pokud chcete koupelnu vybavenou podle posledních trendů, určitě sledujte naše NOVINKY. Dále doporučujeme prohlédnout si náš MAGAZÍN, kde si můžete ujasnit to nejdůležitější a to jaký styl se vám líbí nejvíce. Bude to skandinávský styl, moderní minimalistický, provensálský nebo snad retro? V letošním roce je moderní výrazná barevnost! Ale taková bílá koupelna, béžová či v barvě dřeva je nadčasová. Možná vás osloví velkoformátové obklady - věděli jste, že jsou vhodné i do malé koupelny? Nebo vás zaujmou bidetová sedátka - bíky nim nebudete potřebovat samostatný bidet. A co třeba sprchový kout Walk-in - nebude lepší než ten klasický s vaničkou? Podívejte se také na naše realizované koupelny, nakoukněte do bytů našich klientů a nechte se inspirovat.

Osobní schůzka

Až dostatečně načerpáte inspiraci, nastane čas vyrazit do našeho koupelnového studia. Všechny vaše nápady, kterých teď máte v hlavě spoustu, potřebují trochu urovnat, učesat a přiřadit jim reálnou podobu. Zkušený specialista umí koupelně dát jednotný design a také ví, co je technicky možné realizovat a za jakých podmínek.  Domluvte si schůzku s některým z nich a vydejte se do našeho showroomu, který máte nejblíž - do Prahy, Brna nebo Ostravy. Přineste s sebou půdorys či náčrt a v případě rekonstrukce i pár fotografií současné koupelny, stačí je jednoduše vyfotit mobilním telefonem.  Než se k nám vypravíte, doporučujeme podívat se na video, díky kterému si uděláte představu, jak by asi mohla schůzka v Keraservisu probíhat...

 

3D vizualizace

Na osobní schůzce proberte v klidu vše, co potřebujete. Můžete se také nechat inspirovat našimi vzorovými kójemi. Určitě doporučujeme nechat si  vypracovat 3D vizualizaci koupelny. Naši interiéroví designéři mají s návrhy koupelen dlouholeté zkušenosti, znají velmi dobře materiály a produkty, dovedou si poradit s prostorem a navrhnout originální řešení, na které byste určitě sami nepřišli. Předloží vám několik variant, díky kterým si svoji novou koupelnu dokážete lépe představit v různých podobách.  O těchto variantách můžete diskutovat a pak se rozhodnout pro tu správnou.

3d VIZUALIZACE

Výběr a objednávka materiálů

Koupelnový designér vám dá návrh, jaké obklady, dlažby, sanitu i koupelnový nábytek byste mohli ve vaší koupelně použít. Na papíře nebo obrazovce monitoru to může vypadat trochu jinak, než ve skutečnosti. Léty a praxí osvědčená rada zní - vždy je nejlepší si vše osobně prohlédnout a nejlépe “osahat”. Vybraný materiál objednáte a zaplatíte zálohu, obdržíte i kladečský plán a položkový výpis sortimentu - vše budete mít připraveno pro realizační firmu.

Realizace

Kvalitní zboží, ať už dlažba nebo zařizovací předměty, které si u nás pořídíte, vyžadují profesionální montáž. Zkušenou a prověřenou realizační firmu z okolí vašeho bydliště vám rádi doporučíme. Díky profesionálnímu přístupu se stavba nebo rekonstrukce koupelny dá zvládnout velmi dobře a také rychle. 

Pokud plánujete novou koupelnu - u nás jste na správném místě. Rádi se vám budeme věnovat a uděláme vše pro to, aby vaše vysněná koupelna vznikla bez problémů a k vaší plné spokojenosti.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner