Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Realizace

Návrh moderní koupelny v přírodním vzhledu – velké formáty, značková sanita i designové detaily

Návrh moderní koupelny v přírodním vzhledu | Keraservis
Tomáš Koláček
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Koláček
Rozloha místnosti:
13 m2
Datum realizace:
2023

V jednoduchosti je síla. Ukázalo se to jasně i při návrhu koupelny a samostatného WC, jejichž zadání k nám připutovalo od páru našich klientů z Brna. Přírodní vzhled, mramor a kvalitní sanita byly požadavky, kterým jsme s nadšením vyhověli. Jak se nám je povedlo nakombinovat, můžete posoudit sami.

Velkoformátová dlažba jako zemina a obklady v imitaci mramoru

Imitace přírodních materiálů (nejen) v koupelnách hrají prim a nabídka keramiky, která je k nerozeznání od pravého kamene či dřeva, je rok od roku širší. To při návrhu přírodní koupelny nahrálo i nám. 

Plocha koupelny (10 m2) a samostatného WC (3 m2) nám umožnila zapojit do hry skutečně velké formáty. Na podlahu jsme vybrali matnou velkoformátovou dlažbu Atlas Concorde Boost Natural v rozměru 60x120 cm. Nadčasový odstín Kaolin je inspirovaný surovou zeminou a nabízí dokonale neutrální prvek, který je snadné sladit s řadou vzorů a barev.

Realizace přírodní koupelny | Keraservis

Skvěle se k němu hodí třeba velkoformátové obklady Marvel Pro Travertino Alabastrino, do nichž Atlas Concorde promítli pro změnu ten nejkvalitnější mramor. My jsme jimi obložili stěny koupelny i oddělené toalety, zvolili jsme rozměr 75x150 cm a lesklý finiš.

Do vzhledu přírodního kamene se oděla také nejnovější série Atlas Concorde, Marvel X. Takhle vypadá. 

Realizace přírodní koupelny | Keraservis

Sanita: praktická, a zároveň krásná

Takzvaná vestavná vana neboli vana od stěny ke stěně se často uplatní v malých koupelnách, kde záleží na každém centimetru. Svoji úlohu ale skvěle splnila i v dlouhé, ale spíše užší koupelně našich klientů. Vana Oberon 2.0 od Villeroy & Boch „vložená“ do stěny poskytuje příjemné soukromí: vyrobená je ze speciálního materiálu Quaryl® s krásně hladkým povrchem a díky výpusti uprostřed je pohodlná i pro koupel ve dvou. Už jen třešničkou na dortu je pak štědrá nika po celé její délce. 

Realizace přírodní koupelny | Keraservis

Přemýšlíte nad novou koupelnou? Naplánujte si do ní niku, nebudete litovat

Zadní stěnu koupelny vyplnil moderní sprchový kout bez vaničky s odtokovým žlabem a sprchovou zástěnou značky Hüppe. Jak vana, tak sprcha jsou opatřené designovou termostatickou baterií z kolekce AXOR One, kterou si prostě musíte zamilovat. 

Termostatická baterie má řadu výhod. Zjistěte, proč by neměla chybět ani ve vaší koupelně. 

Elegantní umyvadlo Villeroy & Boch Venticello je zabudované přímo do skříňky (na WC se uplatnilo v menším rozměru) a opatřené honosnou vodovodní baterií Axor od Hansgrohe.. 

Realizace přírodní koupelny | Keraservis

Na detailech záleží. Zvlášť pak v koupelně

Zrcadlová skříňka Keuco nad umyvadlem v koupelně je doslova mistrovským dílem – ve stěně nezabírá žádné místo navíc, a zároveň nabízí extra úložný prostor. Své místo přímo ve zdi našly také další koupelnové doplňky jako set držáku toaletního papíru a kartáče ve stejném designu jako splachovací zařízení. 

Kombinace značek, formátů, finišů i stylů si žádá profesionální návrh a 3D vizualizaci. Jen tak se naši klienti mohli ujistit, že prostor, který si vysnili, bude vypadat skutečně podle jejich představ.

Realizace přírodní koupelny | Keraservis

Krásná koupelna je investice, kterou si zaslouží každý – rádi vám pomůžeme i s tou vaší. Přijďte se poradit do koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku s našimi specialisty.

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner