Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Venkovní dlažba s efektem kamene

Venkovní dlažba Atlas Concorde s efektem kamene. Keraservis.

Přírodní kámen, stavební materiál s tisíciletou historií, evokuje sílu, prestiž a spolehlivost. Keramická dlažba s kamenným efektem tyto hodnoty velmi dobře reprezentuje a zprostředkovává všechny benefity, které venkovnímu prostředí přináší přírodní kámen. A ještě mnohem více.

Při výběru dlažby pro venkovní použití potřebujete materiál, který skvěle vypadá a především má také další důležité vlastnosti. Terasy, fasády, příjezdové cesty, chodníky, schodiště, verandy a dokonce i relaxační prostory a bazény - existuje mnoho různých míst v exteriéru, které vyžadují optimální kombinaci krásy a výkonu. Tyto venkovní povrchy musí mít specifické technické vlastnosti jako je vodotěsnost, odolnost proti uklouznutí, vysokému zatížení, kolísání teplot a povětrnostním vlivům. Keramické obklady a dlažby s efektem kamene pro venkovní použití všechny tyto parametry beze zbytku splňují. Keramika navíc oproti přírodní kamenné dlažbě zůstává v průběhu času beze změn a můžeme se tak spolehnout, že barevnost a povrchové úpravy zůstanou zachované v celé jejich kráse.

Venkovní dlažba kamenná

Velký výběr keramických dlaždic a obkladů nabízí italský výrobce Atlas Concorde, který vzhledu kamene věnoval hned několik kolekcí. Nejnovější kolekce z roku 2022 Boost Mix kopíruje kámen s oblázkovým vzhledem Ceppo di GrésBoost Stone je kolekce s kamenným efektem inspirovaná vápencem z Pyrenejí a nabízí několik krásných povrchů s autentických vzhledem tohoto kamene. Neutrální barvy zaručují jednotný vzhled s jemným stínováním a zrnitostí. Kolekce Norde se inspirovala řeckým kvarcitem a beolou, tedy kameny, které jsou typické pro venkovní použití. Kolekce Klif interpretuje vzhled kamene beola z oblasti Val d'Ossola s větší žilnatostí a perleťovými odlesky povrchu, které dávají tomuto materiálu hloubku a působí dojmem skutečného kamene. Zatímco pestré odstíny kolekce Trust reprodukují vzhled kamene z Luserny, Dolmen Pro představuje ikonický zemitý porfyr z oblasti Trentina Alto Adige.

Venkovní dlažba kamenná

Venkovní dlažbu Atlas Concorde s kamenným efektem lze krásně kombinovat s obklady a dlažbou do interiéru, čímž se hranice mezi „interiérem a exteriérem“ stírá.  Keramická dlažba s efektem kamene se stává důležitým přirozeně sjednocujícím prvkem v propojení vnitřního obytného prostředí s venkovní terasou či zahradou. Dostupnost produktů v široké škále formátů také umožňuje všestranné použití a svobodu v míchání a ladění barev i vzhledů. Dlažba 20 mm, která je doporučená pro venkovní prostředí, se snadno instaluje (na terče, do štěrku nebo do trávy), zajišťuje maximální odolnost a zároveň zaručuje atraktivní vzhled.

Zveme vás srdečně do našich showroomů, venkovní dlažby vám předvedeme a s výběrem i technickým řešením vám rádi poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu.

Chci poradit s výběrem venkovní dlažby.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner