Novinka

Moderní a elegantní koupelny a kuchyně s keramikou Saime

Koupelna s kermickou dlažbou a obklady Saime od Kearservis

Kuchyně a koupelna jsou místnosti, které si bez keramické dlažby a obkladů neumíme představit. Víte ale, že z keramických desek je možné vyrobit také nábytek, kuchyňské desky, desky pod umyvadlo nebo i umyvadlo samotné? Vybavte a vylaďte si interiér kuchyně nebo koupelny jako celek s keramikou Saime.

Italský výrobce Saime se specializuje především na velkoformátovou dlažbu, ale v jednotlivých kolekcích lze najít také keramiku menších rozměrů i speciálních formátů nebo mozaiky. Kolekce dlažeb a obkladů jsou navrženy tak, aby se daly lehce a efektivně kombinovat, a to poskytuje maximální volnost navrhování a realizaci koupelen i kuchyní.

Elegantní koupelny s keramikou Saime

Saime

Velkoformátové obklady a dlažby mají v koupelně mnoho výhod. Velké plochy působí jednolitě a celistvě a malé plochy zase prostor opticky zvětší. Množství spár a spojů je omezeno na minimum. Velkoformátové desky, ze kterých lze vyrobit koupelnový nábytek, přinášejí do moderních koupelen úplně nové možnosti. Nejčastěji se používají k výrobě desek nebo skříněk pod umyvadlo, často přímo napojených na obklady stěn. Relativní novinkou, která si ještě do českých koupelen pomalu razí cestu, jsou keramická umyvadla vyrobená na míru. Pro výrobu umyvadel se používají keramické desky o tloušťce 12 mm.

Moderní kuchyně s keramikou Saime

Saime

Také současným kuchyním vévodí velkoformáty! Dlažby jsou dlouhodobě nejčastěji používaným materiálem pro kuchyňské podlahy. Není divu, jsou hygienické a praktické pro údržbu, velkoformáty s minimálním množstvím spár obzvlášť. To stejné platí také o obkladech. Kuchyni je možné vyladit do keramiky úplně celou, včetně kuchyňské pracovní desky nebo kuchyňského ostrůvku. Pro výrobu nábytku jsou k dispozici keramické desky o tloušťce 6 nebo 6,5 mm na svislé plochy a 12 mm na vodorovné plochy.

Paleta kolekcí Saime umožňuje kombinovat keramiku ve vzhledu betonu a kovu (kolekce Ferrocemento), přírodního kamene a mramoru (kolekce Cave nebo Shine), dřeva nebo pastelových barev (kolekce I Colori) do společného celku. Koupelna nebo kuchyně tedy může být seskládána z různých materiálů, ale mluví společným jazykem.

Toužíte po moderní a elegantní dlažbě v kuchyni nebo koupelně? Rádi vám s výběrem pomůžeme. Těšíme se na vaši návštěvu na showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě.

Chci poradit s výběrem designových dlažeb a obkladů. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


2 varianty

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner