Novinka

Moderní, elegantní i extravagantní. Takové jsou italské dlažby a obklady Technolam.

Velkoformátová dlažba Technolam. Keraservis.

Italští designéři jsou mistři vytříbeného vkusu, umí spojit historické prvky s moderními, sjednotit kontrasty do jednoho celku tak, aby působily vyváženě nebo propojit luxus se střídmostí. Obklady a dlažby Technolam reprezentují italskou kreativitu a umožňují do našich interiérů vložit více vlastní individuality.

Čím jsou vlastně obklady a dlažby Technolam tak jedinečné? Nejsou to pouze produkty k obložení stěn a podlah, jedná se o tvůrčí materiál, který je skvěle připraven pro tvorbu výjimečných bytových nebo komerčních interiérů včetně nábytku - do moderních koupelen, kuchyní, obývacích pokojů, hal, showroomů, kaváren nebo veřejných prostor. K dispozici jsou velkoformátové dlažby a obklady výjimečné nejen svým designem, ale také technickým zpracováním. Technolam nabízí především velkoformáty o tloušťce od ultratenkých 3,5 mm po 12 mm, jde až do maximálního rozměru 1200 x 3600 mm. Unikátní je také program pro řezání keramiky podle vybraných vzorů přímo ve výrobním závodu.

Dlažba Technolam tloušťky 3,5 mm

Ultratenká keramická dlažba o tloušťce 3,5 cm je na zadní straně vybavena sklolaminátovou sítí, která zdvojnásobuje odolnost proti tlaku a nárazu a zvyšuje pružnost. Je obzvlášť vhodná pro zatěžované podlahy na veřejných místech, jako jsou restaurace, nákupní centra, bary, ale i soukromé domy. Je určena jak pro pokládání nových podlah tak také pro renovaci podlah při rekonstrukci, například koupelny.

Technolam

Dlažba Technolam tloušťky 5,6 mm

Tato dlažba je určena pro pokládku zvláště namáhaných podlah a pro vertikální použití dlažeb. Spojením dvou těchto velkoformátových desek vznikne odolný samonosný panel, který je pohledový z obou stran. Dvojitá sklolaminátová síť zajišťuje dokonalou pevnost a pružnost při vertikálním umístění.

Technolam

Program pro řezání dlažby Technolam

Technolam nabízí službu řezání keramické dlažby podle připravených šablon, ze kterých je možné si předem vybrat. Umožňuje tedy vytváření vlastních kombinací materiálů k vytváření mozaiky. K řezání dochází přímo ve výrobním závodě v Itálii, je tedy garantována maximální přesnost a kvalita řezu, ke klientům putují už nařezané keramické desky.

Technolam

Interiérový design s Technolam

V současné době Technolam nabízí 21 atraktivních kolekcí keramické dlažby a obkladů v souladu s posledními trendy v architektuře a designu. Několik kolekcí je zaměřeno na v současné době tolik populární přírodní motivy ( Bambu, Bella di Note, Clodia, Soave), další nesou nápadité grafické motivy (Graffio, Levante, Soho), výrazné 3D struktury (Nemesi, Pixel, Geo) nebo mramorové povrchy ( výjimečný je například Marmi Pregiati s modrým mramorem Onice). 

Originální povrchy, barvy i technologie výroby – to vše je k dispozici pro dosažení ideální rovnováhy a harmonie interiérů v italském stylu. Přijďte se přesvědčit a vybrat si to pravé pro váš projekt, ať už pro bydlení, nebo komerční. V našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě jsme připraveni vám s výběrem fundovaně poradit

Chci se dozvědět více o dlažbě a obkladech Technolam


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner