Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Mramor v koupelně

Obklady a dlažby do koupelny ve vzhledu mramoru. Keraservis

Není žádným tajemstvím, že se v interiérovém designu dlouhodobě s úspěchem uplatňuje nesmrtelný mramor. Vždy byl a stále je spojený s okázalostí, luxusem a kvalitou. Mramorová dlažba nebo obklady uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Možná namítnete, jestli mramor není do koupelny příliš studený, neosobní a vlastně také nepraktický svou nasákavostí? Není nutné použít pravý kámen, daleko příjemnější a také praktičtější je imitace mramorových dekorů ve formě keramických dlaždic. Na první pohled nerozeznáte, zda se jedná o přírodní mramor nebo keramiku. A především, keramiku pořídíte za mnohem přijatelnější cenu a pro použití do koupelny má oproti svému přírodnímu vzoru skvělé vlastnosti – není porézní a nemění časem barvu.

Mramor má nekonečně mnoho podob, podle toho, z jakého naleziště pochází. Může být bělostný, našedlý, růžový, modrý, nazelenalý, šedivý i čokoládový nebo černý. Pro mramor je typické žilkování – od jemného až po výrazné, a také textura od drobně zrnité až po velmi hrubě zrnitou. Rovnou několik mramorových kolekcí nabízí například italský výrobce Atlas Concorde - kolekce Marvel, Marvel Pro, Marvel Stone nebo Marvel Dream. Mramorová dlažba i obklad nejlépe vynikne na velkých plochách. Je vhodný spíše do koupelen větších rozměrů, krásně vynikne také v otevřeném prostoru, kterým bývá společenská zóna domu, tedy jídelna propojená s obývacím pokojem a kuchyní. Velkoformátové obklady se specifickou kresbou jako Marvel Edge se s oblibou používají na stěnách jako velké přírodní obrazy. Vytvoří tak v interiéru působivou dominantu, u obřích formátů třeba i přes celou stěnu.

Pokud máte možnost, neváhejte a pořiďte si tento krásný nadčasový materiál také do vaší koupelny. Přijďte si mramorovou dlažbu prohlédnout a vybrat do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi vám s výběrem poradíme, těšíme se na vás!

Chci poradit s výběrem dlažby


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner