Realizace

Moderní koupelna s výhledem na město a vanou pro dva

Koupelna s výhledem na město a vanou pro dva. Keraservis.
Ing. Pavel Kučera
O realizaci projektu se postaral/a:
Ing. Pavel Kučera
Datum realizace:
2021

 

Představujeme vám zcela výjimečnou koupelnu našeho klienta. Nachází se v domě na exkluzivním místě s výhledem na centrum města Brna. Je obložená travertinovým obkladem a dlažbou, pouze jedna stěna je celá prosklená. Kochat se pohledem na město je možné přímo z vany.

Ve dne nebo v noci, za deště nebo v plném slunci, vždy je pohled z této koupelny na město úchvatný. Jen si to představte, sedíte ve vaně plné pěny, necháváte se hýčkat teplou vodou, relaxujete a celé město máte u nohou v plné kráse. O to více si to užijete ve vaně pro dva. V naší koupelně se jedná o luxusní volně stojící vanu Villeroy & Boch Squaro Edge. Má minimalistický hranatý tvar a černé opláštění. Je nádherná.

Celá koupelna je obložena travertinem, ne však přírodním, ale keramickými obklady a dlažbou do koupelny Atlas concorde MARVEL PRO Travertino Alabastrino. Na podlaze je použita matná velkoformátová dlažba a na stěny obklady stejné série, ale v lesku. Keramické dlaždice jsou od skutečného přírodnímu travertinu k nerozeznání a pro použití v koupelně jsou mnohem lepší než přírodní travertin, který je příliš porézní a tím hodně nasákavý.

Koupelna je vybavena prvotřídní sanitou, tedy hranatými umyvadly Villeroy & Boch Memento, bidetem a klozetem Villeroy Boch Subway 2.0. Pokud není čas na napouštění vody do vany, je tu k dispozici sprchový kout typu Walk-In, tedy prosklená rámová sprchová zástěna, ze které je také možné se krásně pokochat pohledem z okna na Brno. 

Přinesla vám naše realizace inspiraci pro vaši vlastní dokonalou koupelnu? Jsme v nejen v Brně, ale také v Praze nebo v Ostravě. Ozvěte se nám. Těšíme se na setkání.

Architektonický návrh: Fandament Architects, Brno

Tip pro vás: Prohlédněte si další koupelnu s obklady ve vzhledu travertinu.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner