Realizace

Růžová koupelna s mramorovými obklady

Růžová koupelna s mramorovými obklady. Keraservis
Markéta Hlochová
O realizaci projektu se postaral/a:
Markéta Hlochová
Datum realizace:
2021

Jak by mohla vypadat něžná jemná koupelna pro slečnu nebo dámu? Líbila by se vám pudrově růžová v kombinaci s bílým mramorem a zlatými doplňky? Tyto barvy spolu dokonale souzní a vytváří tu správnou dámskou atmosféru. Načerpejte inspiraci v naší vzorové koupelně.

Růžová barva je sice v naší koupelně dominantní, ale je aplikovaná jen střídmě, aby místnost jako celek nepůsobila přeslazeně. Stěny této dámské koupelny jsou obloženy starorůžovými obklady Atlas Concorde MEK Rose a na obklad vany této v koupelně jsou použity obklady s jemným zlatým geometrickým vzorem Atlas Concorde Mek Rose Hexagon. Tím s množstvím růžové barvy končíme a přicházejí na řadu doplňkové barvy, tedy zlatá a jemně smetanová. Police pod umyvadlo na desku je vyrobena z keramického obkladu  Atlas Concorde Marvel Stone ve vzhledu světlého carrarského mramoru, světle šedá dlažba v koupelně z kolekce Atlas Concorde Mek Medium koupelnu mírně uzemňuje.

Růžová koupelna

Vodovodní vanová i umyvadlová baterie Fima Spillo Up ve zlaté barvě je typická svým štíhlým elegantním tvarem, vyniká svou jednoduchostí a dobře zapadá do konceptu dámské koupelny. Koupelnové doplňky zlaté barvy jsou vybrány tak, aby působily jen decentně. Součástí koupelny je vestavěná obdélníková vana Riho o rozměru 180 x 80 cm, která svou délkou spadá do kategorie vany pro dva. Komfortní koupání ve dvou je v této dámské koupelně zajištěno.

Tuto vzorovou koupelnu si můžete osobně prohlédnout v našem ostravském showroomu. Přijďte si pro inspiraci, rádi vám ji předvedeme a připravíme pro vás 3D návrh podobné koupelny. Těšíme se na vaši návštěvu na adrese Krmelínská 780/2 v Ostravě - Hrabové.

Růžová dámská koupelna s mramorem mne zaujala, kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


akce
-59%

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner