Realizace

Koupelna s kovovými obklady, které nikdy nezrezaví

Koupelna s hranatým umyvadlem 40 cm. Keraservis
Mgr. Markéta Hlochová
O realizaci projektu se postaral/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum realizace:
2021

Dokážete si představit rezavý plech v koupelně? Víme, že proces rezavění není v koupelně ani trochu žádoucí. Do koupelen proto doporučujeme keramické dlažby a obklady ve vzhledu kovu. Jsou věrohodnou kopií své skutečné předlohy a na rozdíl od ní ve vlhku nerezaví ani trochu!

Kolekce  FerroCemento italské značky  Saime je věnovaná speciálně keramickým dlažbám a obkladům v imitaci kovu. Stěna za umyvadly v naší "kovové" koupelně je obložena obklady FerroCemento Lamiera, které vypadají jako skutečný rezavý plech. Povrch obkladu je zdrsnělý a krásně probarvený tak, že vás to přinutí sáhnout si a přesvědčit se, jestli se jedná o skutečnou rez. Zdi sprchového koutu jsou obloženy obkladem FerroCemento Rame ve vzhledu typickém pro měděné povrchy. Vše doplňuje světlá dlažba do koupelny FerroCemento Beige.

Koupelna obklady vzhled kovu

Naše „rezavá“ koupelna je malinko extravagantní, díky použitým teplým tónům keramiky ale působí velmi teple a útulně. Aby vynikla výjimečnost vzhledu obkladů, je doplněná bílou sanitární keramikou jednoduchých nekomplikovaných tvarů – minimalistickými hranatými umyvadly na desku a dřevěným koupelnovým nábytkem (vše Laufen), toaletou Laufen Pro S, a kvalitními umyvadlovými a sprchovými bateriemi Fima. Velmi zajímavě je vyřešena sprchová zástěna Duscholux s horním posuvem, která odděluje zároveň sprchu i toaletu. 

Tuto vzorovou koupelnu si můžete osobně prohlédnout v našem ostravském showroomu. Přijďte si pro inspiraci, rádi vám ji předvedeme a připravíme pro vás 3D návrh podobné koupelny. Těšíme se na vaši návštěvu na adrese Krmelínská 780/2 v Ostravě - Hrabové.


Koupelna s obklady v imitaci kovu mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner