Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh kamenné koupelny: velkoformátové obklady a dlažba, zapuštěné umyvadlo i zajímavé kontrasty

Kamenná koupelna | Keraservis
David Ondra
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
David Ondra
Rozloha místnosti:
12 m2
Datum návrhu:
2023

Navrhnout novou koupelnu tak, aby ladila s již existujícími stavebními prvky, je výzva, které se naši designéři vždy rádi chopí. U klientů z Brna ji usnadnily konkrétní požadavky na obklady a dlažbu i možnost pracovat se vskutku luxusní sanitou. Výsledek: 5 z 5 hvězdiček. Souhlasíte?

Obklady a dlažba v imitaci kamene a „cihla“ mají šmrnc

Přiznané cihly, tvořící jednu ze zdí koupelny v tomto rodinném domě, jsou estetickým prvkem, který by bylo jen škoda potlačit. Právě naopak: zaslouží si vyzdvihnout, v našem případně velkoformátovými obklady ve stále oblíbenějším vzhledu kamene. 

Kolekce Soap Stone značky Cercom je dokonalou imitací mastku (známého také jako mýdlový kámen nebo steatit) s elegantní žilkovanou texturou. Kachle v černém odstínu se saténovým finišem ve formátu 100x100 cm se uplatnily u většiny stěn a na podlaze je doplnila velkoformátová dlažba ve stejném rozměru. Obojí se „přelilo“ i do druhé části místnosti, prostoru WC, které od hlavní koupelny decentně oddělují přiznané dřevěné trámy.

Kamenná koupelna | Keraservis

Sanita pro náročné: zapuštěné umyvadlo i sprcha s dešťovým efektem

O každodenní hygienu se v koupelně stará sprchový kout Hüppe Design Pure štědrých rozměrů 120x90 cm s elegantním černým rámem a bronzovým sklem s povrchovou úpravou Anti-Plaque. Ta zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene, skleněné stěny se tak snadněji čistí a udržují. 

Do matné černé se oděly také podomítková baterie RainSelect a hlavová sprcha Rainfinity, obojí od značky Hansgrohe. Zatímco praktická termostatická baterie namíchá vodu vždy o ideální teplotě a proudu, hlava nabízí hned tři sprchové módy včetně PowderRain, efektu tropického deště. 

Termostatická baterie by neměla chybět ani u vás v koupelně. Proč? Tady je 5 důvodů.

Baterie Hansgrohe, tentokrát Metropol 100 v černém chromu, zdobí i jedinečné zapuštěné umyvadlo ve stejné barvě. Záchodová mísa je značky Geberit stejně jako ovládací tlačítko Sigma60 ve variantě černého skla se speciální izolací pro tiché splachování.

S úspornými technologiemi v koupelně snadno ušetříte (za) vodu. Zjistěte jak. 

Kamenná koupelna | Keraservis

Dostatek úložných prostor a minimalistické detaily

Po celé délce designové cihlové stěny koupelny se táhne na míru řešená skříňka, do níž se lehce schovají ručníky a další nezbytnosti. Kosmetika je zase hezky po ruce v přímočaré zrcadlové skříňce přímo nad umyvadlem.

Madlo na ručník a držák na toaletní papír nebo WC kartáč v černém chromu pak už jen nenápadně dokreslují koupelnu, prostoupenou paprsky přirozeného světla i vkusným minimalistickým stylem jejích uživatelů.

Kamenná koupelna | Keraservis

Okna jsou tím nejlepším způsobem odvětrávání. Co ale dělat, když je v koupelně nemáte? Poradíme.

Každá koupelna může být krásná a funkční, ať už se staví „na zelené louce“, nebo nahrazuje tu starou a dosluhující. Než se pustíte do díla a bourání, nechejte si vypracovat 3D návrh: jen tak získáte jasnou představu o výsledku a předejte zbytečným zklamáním. S návrhem i vizualizací koupelny rádi pomohou specialisté koupelnového studia Keraservis. Zastavte se za nimi v showroomu Keraservis v Brně, Praze nebo Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku online.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner