Novinka

Dlažby a obklady Cercom do koupelny i na terasu vypadají jako přírodní kámen

Mramorová dlažba Cercom marvel do koupelny. Keraservis

Návrat k přírodě je velký společenský trend, který je rok od roku silnější napříč všemi životními oblastmi. Například kámen je v roce 2022 jedním z nejoblíbenějších materiálů pro použití v interiéru i exteriéru. A to nejen ten ryze přírodní. Velké oblibě se těší keramické dlažby a obklady ve vzhledu kamene. Keramický obklad v koupelně od skutečného kamene hned tak nerozeznáte!

Italský výrobce kvalitních obkladů a dlažeb  Cercom zaměřil téměř polovinu své produkce na keramiku ve vzhledu kamene a mramoru. Vybrali jsme pro vás tři nejzajímavější kolekce, které najdou své uplatnění jak v interiéru tak také ve venkovním prostředí. Dlažba je rektifikovaná, protiskluzná, mrazuvzdorná. Ve všech třech kolekcích převažuje velkoformátová dlažba, najdete v nich ale také nápadité mozaiky.

Velkoformátová dlažba v koupelně 

Velkoformáty v koupelně.

Velkoformáty ve vzhledu kamene koupelnám lahodí, a to malým koupelnám i velkým. Jsou zajímavé především tím, že při jejich použití nejsou viditelné téměř žádné spáry, kamenná dlažba a obklad působí pěkně uceleně. Malý prostor pak působí opticky jako větší a velký prostor získává luxusní vzhled. Tento dojem ještě umocní skutečnost, že dlažba Cercom je rektifikovaná. To vše platí obecně nejen v koupelnách, ale také ve všech obytných i komerčních interiérech.

Dlažba na terasu

Mramor. Obklady a dlažba na terasu. Keraservis

Velkým trendem je v rodinných domech podlaha z jednoho materiálu, která probíhá přes celý obytný prostor, kuchyni, jídelnu, obývací pokoj až na terasu. Dochází tak k přirozenému propojení interiéru s exteriérem. K tomuto účelu je keramická dlažba v imitaci kamene velmi vhodná, vypadá úplně jako přírodní kámen

Dlažba kolem bazénu

Dlažba kolem bazénu

Když už mluvíme o propojení interiéru s exteriérem, rozhodně doporučíme použití stejného typu dlažby také kolem bazénu. Keramická dlažba Cercom odolá nadměrné vlhkosti, dešti, mrazu, různým vnějším vlivům. Díky zaručené protiskluznosti je pro pobyt kolem bazénu opravdu bezpečný.

Dlažba jako obklad

Dlažba a obklady na terasu.Keraservis.

Velmi dobrou zprávou je, že keramickou dlažbu Cercom je možné použít jak na podlahu tak také na stěnu. Jednoduše řečeno, dlaždicemi Cercom je možné obložit i zdi a celý prostor tak vyladit v jednom stylu. Toto pravidlo platí to samozřejmě také pro obklady venku na terase či obložení venkovních stěn.

Přijďte si vybrat keramickou dlažbu Cercom osobně do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Naši odborní poradci vým s výběrem rádi pomohou.

Mám zájem o katalog kolekcí dlažeb Cercom


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner