Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Vizualizace minimalistické koupelny s vanou a WC místnosti do zemitých tónů

Vizualizace minimalistické koupelny
David Zlatohlávek
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
David Zlatohlávek
Rozloha místnosti:
8,58 m2
Datum návrhu:
2023

Koupelna s volně stojící vanou a walk in sprchovým koutem. Není to dnes už pomalu standard každé koupelny? Proč bychom se divili - je to praktické, díky chytrým řešení walk in koutů není tolik prostorově náročné a tato kombinace nabízí klientům komfort včetně designového zážitku. Co více? Třeba takto krásnou koupelnu dokonale sladit se sousedící WC místností.

Minimalistická koupelna - walk in, umavdlo, zrcadlo

Béžová koupelna s kompletním vybavením zaujme dekory zemitých tónů

Minimalistická koupelna. I takhle se dá nazvat návrh této koupelny - její vybavení je decentně laděno do každého detailu a spolu s výběrem prémiových obkladů a dlažeb vytváří dokonalý efekt. V tomto případě byly jako obklady a dlažba použity produkty Atlas Concorde ze série Boost Mineral. Na podlaze si můžete všimnout velkoformátového zpracování odstínu Tarmac v královské velikosti 120x120 cm. A jako obklady byl zvolen produkt Boost Mineral Pearl, také v honosné velikosti velkoformátového obkladu 120x120 cm. U čelního prostoru vany a také na stěně s umyvadlem je obklad doplněn provedením Venus Lux stejné varianty obkladu a vytváří tak zajímavý dekor na stěně, který podtrhuje minimalistické prvky a také koupelnu opticky zvětšuje.

Volně stojící vana nabízí díky svým asymetrickým tvarům dokonalou relaxaci a každý si v ní rád lehne a odpočine. Když se dále podíváme na zoubek sanitárnímu vybavení této koupelny, tak před vanou najdeme walk in sprchový kout. Jeho čirá sprchová zástěna krásně zapadá do minimalistické koupelny a doplnění černou sprchovou baterií v provedení setu s hlavovou i ruční sprchou na obkladu dekoru vytváří krásný detail. 

Obecně černé vodovodní baterie v této koupelně doplňují neutrální tón obkladů a dlažeb. Spolu s černými koupelnovými doplňky a radiátorem vytváří detailní dekorace celého interiéru.

Vedle sprchového koutu je umístěno umyvadlo, konkrétně oválné umyvadlo položené na desku. Desku představuje na míru vyrobený nábytek s úložným šuplíkem, posazený na černou konzoli. V obdobném provedení je realizována i vysoká koupelnová skříňka vedle umyvadla. Černá umyvadlová baterie doplňuje kompletní sadu baterií v této koupelně a dvojí kruhové zrcadlo vytváří zajímavá efekt v interiéru této koupelny.

Návrh WC místnosti

WC místnost v minimalistickém pojetí, doplněna hravou mozaikou

Už při prvním pohledu na návrh WC místnosti si jistě všimnete dokonalého propojení interiéru s koupelnou. Také jsou zde použity produkty Atlas Concorde ze série Boost Mineral a i když v trochu jiných odstínem, výsledný dojem vytváří tato místnost stejný. Jako dlažba je použit odstín Smoke ve formátu 120x120 cm a jako obklad je zvolen také velkoformátový rozměr 120x120 cm, ovšem v barevném provedení White. 

V tomto případě je krásně aplikováno využití velkoformátu do malých místností - interiér opticky zvětší a nabídnou snadnější hygienické řešení.

V rámci sanity je zde použito závěsné WC doplněno černým ovládacím tlačítkem. Černá prvky jsou prolnuty i jako koupelnové doplňky v podobě držáku toaletního papíru a WC štětky.

Na co ale nesmíme zapomenout, je unikátní doplnění prostoru za WC v podobě obložení mozaikou Boost Mineral White Domino Lux. Tento detail dodává celé místnosti unikátní vzhled. Nad stěnou je vytvořena nika jako odkládací prostor a nad ní je zavěšena skříňka - opět stejného provedení jako skříňky v koupelně.

Vizuální napojení jednotlivých místností zajistí sjednocení celého interiéru bydlení, což bylo hlavním zadání našich klientů a my jsme moc rádi, že se toto přání podařilo splnit.

Chcete si i vy nechat vypracovat tento nebo podobný návrh minimalistické koupelny? Naši odborníci v koupelnových studiích v Brně, Praze a Ostravě jsou vám k dispozici, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


20 variant
13 variant

Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner