Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Proměna koupelny aneb PŘED a PO

Proměna koupelny aneb PŘED a PO

Každý, kdo pečuje o svůj domov, se snaží jej udržovat a neustále zvelebovat. Časem přijde řada také na novou koupelnu. Nebudeme si namlouvat, že rekonstrukce koupelny je jednoduchá záležitost. Ale pokud si dobře promyslíte, co skutečně chcete a potřebujete, a vyvarujete se základních chyb, budete si novou koupelnu dlouhá léta krásně užívat. Dopřejte si a své koupelně radikální proměnu!

Připravili jsme si pro vás vzorovou rekonstrukci skutečné koupelny, původně zařízené ve stylu poplatném osmdesátým letem minulého století. Ruku na srdce, kolik z vás stále ještě má podobnou koupelnu a modernizaci stále odkládá? Podívejte, jak by se mohla vaše stará koupelna radikálně proměnit v novou, svěží a moderní. 

Co se změnilo:

před a po

1/ Tmavé obklady a dlažbu, které působily ponuře, jsme nahradili světlými. Zvolili jsme moderní kombinaci keramiky v imitaci dřeva a světlé betonové stěrky.

2/ Přestože koupelna poskytuje dostatek prostoru, bylo potřeba se pečlivě věnovat novému lepšímu dispozičnímu uspořádání. Mnoho místa často vede k pocitu, že si můžeme dovolit velkoryse do koupelny umístit cokoliv a ta potom vypadá neuspořádaně a přeplácaně.

před a po

3/ Vymysleli jsme, jak efektivně umístit dvojumyvadlo, vanu a také přidat sprchový kout, který původně v koupelně vůbec nebyl. Prostornou vanu jsme přisadili ke zdi a sprchový kout jsme navrhli jako bezbariérový s pevnou sprchovou zástěnou ve stylu Walk-In.

4/ Navrhli jsme nové prostorné skříňky se zápustným umyvadlem a pračkou. Úložných prostor není nikdy dost!

před a po

5/ Na stěnu jsme umístili designové otopné těleso, které slouží také k sušení ručníků. Ručníky je možné odkládat také na skládací nerezový držák.

6/ Nezapomněli jsme na dobré osvětlení, které v původní koupelně zcela chybělo. Použili jsme interiérová LED svítidla vestavěná do stropu a doplňkové světlo kolem zrcadla. 

před a po

7/ Podlahu koupelny jsme vyspádovali a do sprchového koutu umístili kvalitní odtokový žlab.

8/ Navrhli jsme koupelnové baterie, které snižují spotřebu vody. Doporučujeme vždy do jedné koupelny vodovodní baterie jedné značky - do sprchy, na umyvadlo i do vany, aby spolu krásně ladily, tentokrát jsme použili značku TRES.

9/ Staré nevzhledné otopné těleso jsme nechali odstranit a navrhli instalaci podlahového topení.

před a po

10/ Nová koupelna působí moderně, prostorně a elegantně a je vybavena kvalitní sanitou a nábytkem. Základní barevnost je světlá a decentní – dovoluje použití barevných koupelnových doplňků a ručníků různých barev a designu. Je možné kdykoliv je vyměnit za jiné a změnit tak jednoduše styl koupelny.

Věříme, že jsme vás inspirovali a také posunuli o kousek blíže k vašemu rozhodnutí – ano, moje koupelna rekonstrukci opravdu potřebuje. Pro vaši lepší představu, jak by mohla vaše koupelna vypadat, vám rádi připravíme 3D vizualizaci. Pojďme společně do toho!


Produkty v magazínu


4 varianty
Vana CLASSIC 170 x 70 Ravak, bílá
K objednání

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner