Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh moderní koupelny pro hosty: obklady a mozaika v teplých barvách, chytrá sanita i zlaté doplňky

Návrh moderní koupelny pro hosty | Keraservis
Stanislav Ondrejka
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Stanislav Ondrejka
Rozloha místnosti:
6,5 m2
Datum návrhu:
2023

Nejen hlavní, ale i hostovská koupelna si zaslouží být krásná a praktická. Nabídnout jednu takovou svým návštěvám si přáli i naši klienti z Prahy, a proto nás oslovili s požadavkem na návrh rekonstrukce menší z koupelen ve svém rodinném domě. Zadání bylo jasné: moderní a originální, a přesto funkční a příjemná k použití.  

Kvalitní obklady v imitaci mramoru a elegantní mozaika

Obklady a dlažba v imitaci kamene se na žebříčku koupelnového designu v posledních několika letech umisťují skutečně vysoko. Není divu: vypadají naprosto luxusně, jsou nadčasové a chlubí se těmi nejlepšími vlastnostmi keramiky, kterou ale od přírodního materiálu téměř nerozeznáte.

Návrh koupelny pro hosty | Keraservis

Dokonalou imitací kamene je i kolekce Marvel Travertine od Atlas Concorde.

V návrhu koupelny našich klientů se uplatnily v podobě dlaždic Marvel Beige Mystery od Atlas Concorde v podobě mramoru. Kachlemi ve formátu 30,5x56 cm jsme obložili nejen stěny až po linii stropu, ale položili je také na podlahu: dosáhli jsme tak uceleného vzhledu koupelny a neutrálního základu pro další kombinace. Svoji roli v jedné z nejvýraznějších z nich sehrála luxusní mozaika v hnědých tónech Marvel Bronze Mosaico Lappato od stejného výrobce, která našla své místo nad umyvadlem i ve sprchovém koutu.

Mozaika nádherně vypadá také s velkoformátovými obklady, třeba v našem návrhu elegantního interiéru.

Návrh koupelny pro hosty | Keraservis

Chytrá sanita a zlaté baterie pro pocit pravého luxusu

Na 6,5 m2 koupelny pro hosty se vešlo vše, co jen návštěvy mohou potřebovat. Vestavné umyvadl nabízí dostatek úložného prostoru jak na desce, tak v praktické skříňce pod ním, extra místo na drobnosti se pak najde i v zrcadlové skříňce

Walk-in sprcha bez vaničky a dveří je skutečný trend, a proto nemohla chybět ani v našem návrhu, v němž jsme využili chytré řešení sprchové zástěny ověřené značky Hüppe. Čtveřice osvětlených nik je nejen krásným designovým doplňkem, ale nabízí i vítanou odkládací plochu.

Návrhy koupelny pro hosty | Keraservis

Požadavkem našich klientů byla originalita, a tak jsme místo klasického chromu sáhli po zlaté barvě: oděla se do ní jak umyvadlová a sprchová baterie, tak nepřehlédnutelná sprchová hlavice s funkcí deště, vše od firmy FIMA. 

Vodovodní baterie FIMA jsou klenotem každé koupelny. Přečtěte si o nich v článku.

Protože součástí koupelny pro hosty je i toaleta, bylo důležité zajistit efektivní ventilaci. Dosáhli jsme jí volbou závěsného bezokrajového WC Ideal Standard TESI v kombinaci s jednotkou Geberit DuoFresh v nádržce Sigma pro přímé odsávání zápachu přímo z mísy.

Návrh koupelny pro hosty | Keraservis

3D návrh koupelny pro dokonalou představu

Ať už jednotlivé prvky (obklady a dlažbu, sanitu, nábytek…) zvolíte sebelépe, je to až jejich kombinace, která rozhodne o tom, zda bude vaše koupelna prostě „jen“ koupelnou, nebo se stane doslova oázou každodenní relaxace. Profesionální návrh a 3D vizualizace vám dají jasnou představu o tom, jak bude finální výsledek vypadat – zleva, zprava, zepředu i seshora.

Přemýšlíte o nové koupelně? Přizvěte si k její realizaci specialisty z koupelnového studia Keraservis. Přijďte se inspirovat a poradit do showroomu v Brně, Praze nebo Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner