Realizace

Návrh elegantního interiéru – velké formáty, mozaika i luxusní sanita

Návrh elegantní koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
13 m2
Datum realizace:
2022

Velkoformátové obklady v imitaci přírodních materiálů, designová mozaika i kvalitní sanita se uplatnily při návrhu rodinného domu, který si od nás objednali klienti z Třebíče. Kromě koupelny a WC jsme se podívali na zoubek i kuchyni, obývacímu pokoji a terase, krásnou moderní – a jednotnou – podobu tak získal v zásadě celý interiér a část exteriéru. 

Klientům se zalíbila dlažba Atlas Concorde Brave (a my se jim ani v nejmenším nedivíme), kterou si zvolili v odstínu šedé (Grey) a rozměru 75x75 cm. Dlažba v dokonalé imitaci kamene má tloušťku 10 mm a je určená jak pro vnitřní, tak venkovní použití. Položili jsme ji tak nejen na podlahy napříč celým domem, ale v rámci venkovní dlažby také na terasu a kolem bazénu - tady jde krásně vidět, jak pomocí kvalitních materiálů můžete propojit interiér s exteriérem a docílit tak sjednocení vzhledu vašeho domova.

Ještě větší formát Brave Grey - a to konkrétně 150x75 cm nám přišel pod ruku ještě jednou, tentokrát v podobě tolik oblíbené velkoformátové dlažby. Ale! V tomto případě je dlažba použita jako obklad. Více o multifunkčním použití, si můžete přečíst v našem článku. V realizaci tedy tento velkoformát najdete za podsvětlenou TV stěnou, která se stala výrazným designovým prvkem obývacího pokoje, ale také ve všech koupelnách a na WC.

Návrh elegantní koupelny | Keraservis
 

Velkoformátová dlažba má v koupelně své nezastupitelné místo, zjistěte proč.

U dlažby a obkladů ještě chvíli zůstaneme, přesuneme se ale do kuchyně: pro tu jsme vybrali opět velkoformátovou dlažbu od Atlas Concorde, tentokrát Kone Mix v dekoru přírodního vápence v šedých odstínech.

Líbí se vám obklady a dlažba v imitaci dřeva? Seznamte se s celou kolekcí Atlas Concorde ETIC PRO.

Na eleganci a zajímavosti dodaly interiéru bílé obklady z kolekce 3D WALL- ovšem zde v podání obkladu Solid White s hladkým povrchem a mozaika Bisazza v bílošedém odstínu. Pro delší životnost a snadnější údržbu jsme ji zaspárovali epoxidovou hmotou MAPEI.

Návrh dravé koupelny | Keraservis

Jaké divy dokáží (nejen) s koupelnou 3D obklady, zjistíte tady

Kvalitní dlažbu a obklady doplnila v Třebíči také značková sanita. Koupelně dominují elegantní asymetrická vana RIHO STILL Smart a luxusní umyvadlo Villeroy&Boch FINION ve štědré šířce 80 cm v tenkostěném provedení z vysoce pevného materiálu TitanCeram. Před klasickým sprchovým koutem pak rodina dala přednost stále oblíbenější walk-in zástěně HÜPPE Select+ o tloušťce 10 mm.

Návrh elegantní koupelny | Keraservis

Je lepší sprchový kout, nebo ten walk-in? Poradíme.

Designové Produkty Villeroy&Boch našly svoje uplatnění i na WC, a to ve formě závěsného klozetu Architectura s podomítkovým modulem a zajímavého hranatého umývátka MEMENTO 2.0. 

K dokonalosti pak celou realizaci dovedly prvky v černé barvě, které se napříč domem objevují v podobě ovládacích tlačítek WC, vodovodních baterií, tlačítkového termostatu a hlavové sprchy Hansgrohe nebo odtokového žlabu Alcaplast, hranatých koupelnových doplňků Nimco MAYA i luxusního topného žebříku Terma Triga E v antracitovém odstínu.

Návrh elegantní koupelny | Keraservis

Volbou správné baterie i WC můžete v koupelně ušetřit tisíce. Víme jak. 

Líbí se vám realizace rodinného domu v Třebíči? Chtěli byste, aby takto vypadal i váš domov?  Díky 3D návrhu je vždy jednodušší představit si, jak budou výsledné prostory vypadat v reálu. O profesionální návrh a odbornou radu se vám ale postaráme bez ohledu na velikost vašeho projektu. Sjednejte si ještě dnes schůzku s našimi specialisty nebo se s nimi přijďte poradit do našeho koupelnového studia v Brně, Praze nebo Ostravě.

Koupelna byla realizována ve spolupráci s FRIDRICHOVÁ DESIGN INTERIÉRU.

Produkty v realizaci


Atlas Concorde BRAVE Grey 75x75
K objednání

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner