3D Návrhy

Návrh dvojice designových koupelen: velkoformátové obklady v imitaci mramoru, kvalitní sanita a luxusní doplňky

Návrh dvojice designových koupelen | Keraservis
Martin Jelínek
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Martin Jelínek
Rozloha místnosti:
20 m2
Datum návrhu:
2023

Střílet od boku při výběru partnera pro realizaci nové koupelny se nemusí vyplatit. Stalo se to i našim klientům z menší obce severozápadně od Prahy, kteří s prací původních řemeslníků nebyli spokojeni, a tak oslovili nás. Dvojici koupelen a celkové ploše krásných 20 m2 jsme si na starost vzali moc rádi a z našich 3D návrhů je to, doufejme, znát.

Velkoformátová dlažba a obklady v imitaci mramoru: lesk i mat a dva kontrastní odstíny

Obě koupelny jsme na přání klientů oděli do nadčasové imitace mramoru, která snad nikdy neomrzí, navíc se skvěle kombinuje s dalšími prvky jako sanita nebo nábytek. Zvolili jsme kvalitní obklady a dlažbu italské značky Atlas Concorde, a to v bílošedém odstínu s výrazným žilkováním ve velkých formátech hodných prostorných koupelen.

Návrh dvojice designových koupelen | Keraservis

Na podlahu obou koupelen jsme položili dlažbu Atlas Concorde Marvel Calacatta Extra v matném finiši a rozměrech 120x278, 75x75 a 60x60 cm a stěny menší koupelny obložili stejnými kachlemi v lesku. Ty pak ve větší koupelně doplnily ještě tmavší mramorové obklady Atlas Concorde, tentokrát z kolekce Marvel Pro v elegantním odstínu Grey Fleury.  

Zatímco v menším prostoru jsme se drželi pravidla „méně je více“, ve velké koupelně se nám sázka na kontrast dvou odstínů vyplatila a výsledek lepší snad být ani nemohl.

Věděli jste, že velkoformátové obklady a dlažba v imitaci mramoru se hodí i do menších koupelen? Podívejte se na náš návrh dravé koupelny.

Designová vana a sprcha bez vaničky i dvojice umyvadel na desku pro potřeby celé rodiny

Každodenní praktičnost i možnost zasloužené relaxace by měly být aspekty každé koupelny a nám se tohoto ideálního spojení podařilo docílit na 100 %. Sprchový kout s čirou skleněnou zástěnou Riho je bez vaničky a opatřený sprchovým žlabem, podomítková termostatická baterie Tres pak zaručuje komfort a vodu o vždy ideální teplotě. 

Termostatické baterie mají mnoho výhod. Tady je 5 důvodů, proč by neměly chybět ani ve vaší koupelně.

Návrh dvojice designových koupelen | Keraservis

Oválná vana ke stěně Quaryl od Villeroy & Boch s praktickou nikou je pravým designovým klenotem: je prostorná, a přitom v koupelně nezabere příliš místa, plní se přepadem a stejně jako sprchu ji doplňuje prémiová vodovodní baterie Tres. Ta (tentokrát stojánková) je i součástí umyvadel na desku Ideal Standard – každá z koupelen se chlubí hned dvěma, což v dobách zvýšeného provozu (typicky ráno) ocení hlavně větší rodiny.

Dvojumyvadlo je v rodinné koupelně k nezaplacení. Vypadat může třeba takto.

Zárukou kvality je také závěsná sprchovací toaleta Geberit AquaClean Sela, která v sobě spojuje moderní bidet a bezokrajové WC: nabízí nastavitelnou teplotu vody, automatické čištění, a dokonce i dálkové ovládání.

Návrh dvojice designových koupelen | Keraservis

Promyšlené doplňky pro zážitek z očisty každý den

O dostatek úložného prostoru se postaraly skříňky Eden pod umyvadla i nad WC i topné žebříky (v případě větší z koupelen dokonce do rohu) pro sušení ručníků a extra dávku příjemného tepla. Třešničkou na dortu jsou pak atypická podsvícená zrcadla na míru, která oběma už tak dokonalým koupelnám ještě dodávají na luxusu.

Ať už stavíte novou, nebo rekonstruujete stávající koupelnu, volbu partnera pro její realizaci nepodceňte. Nevíte, kde začít? Přijďte se poradit s našimi specialisty do koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner