3D Návrhy

Návrh mramorové koupelny s volně stojící vanou: dokonalé spojení luxusu s praktičností

Návrh mramorové koupelny | Keraservis
David Ondra
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
David Ondra
Rozloha místnosti:
14 m2
Datum návrhu:
2023

Koupelnu v imitaci mramoru s prémiovou sanitou si pro svůj rodinný dům vybrali klienti. My jsme jim jejich přání rádi splnili. S prostorem o bezmála 14 m2 byla radost pracovat: výsledný návrh je kombinací těch nejkvalitnějších produktů a moderních technologií, v nichž jde ruku v ruce luxus s praktičností. Jak se vám líbí?

Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci mramoru i elegantní mozaika

Prostorná koupelna si zaslouží velké formáty. Zatímco podlahu pokryla velkoformátová dlažba v rozměru 75x75 cm, stěny dostaly formát ještě větší, 120x60 cm. V obou případech padla volba na keramiku Calcatta Sublime z překrásné nové kolekce Marvel X italského výrobce Atlas Concorde, a to v honosném lesklém finiši. Kolekce, představená v roce 2022 na veletrhu v Boloni, dokonale imituje mramor a od přírodního kamene ji nerozeznáte. 

Poznejte Marvel X, novinku z dílny Atlas Concorde, ze které vám bude přecházet zrak. 

Velkoformátovou dlažbu skvěle „rozbila“ hravá mozaika v elegantních šedých a bílých odstínech. Položili jsme ji na podlahu sprchového koutu, samozřejmě v protiskluzové úpravě. 

Návrh mramorové koupelny | Keraservis

Top sanita: od moderní walk-in sprchy po volně stojící vanu

Walk-in sprchové kouty jsou absolutním trendem posledních několika let. Nejen že jsou sprchy bez vaničky a dveří praktické z hlediska přístupnosti (což ocení nejen lidé s omezenou schopností pohybu), ale také nádherně vypadají, jsou designově čisté a dokáží opticky zvětšit prostor

Sprchový kout bez vaničky se výborně hodí i do malé koupelny. Při jeho realizaci zvažte těchto 5 věcí. 

V koupelně našich klientů doplnily walk-in sprchu designový žlab a podomítkový sprchový systém Tres Study Exclusive. Vítaný odkládací prostor pak poskytly hned dvě podsvícené niky.

Niky v koupelně jsou estetické i praktické. Vypadat můžou třeba takto.

Dominantou koupelny se stala bílá volně stojící vana Ipanema z litého mramoru s vysokou podlahovou baterií se sprchou, a to opět značky Tres Exclusive. Sázka na kvalitu, jíž baterie Tres jednoznačně jsou, se v dlouhodobém horizontu určitě vyplatí. 

Návrh mramorové koupelny | Keraservis

Dvojici umyvadel ocení hlavně rodiny, které mají k dispozici jen jednu koupelnu. Našim klientům slouží k hygieně designová umyvadla položená na desku, již jsme tentokrát obložili kontrastními černými mramorovými dlaždicemi Marvel Gala Calacatta Black ve formátu 60x120 cm. 

I u toalety došlo na ty nejlepší značky v oboru: závěsné WC DirectFlush od Villeroy & Boch je bezokrajové, opatřené systémem AQUAREDUCT pro úsporu vody a také elektronickým bidetovým sedátkem ViClean-I 100 s technologií integrovanou poprvé přímo do keramické mísy – 100% zážitek z hygieny zaručen.

Chcete ušetřit (za) vodu v koupelně? S těmito vychytávkami to snadno zvládnete.

Promyšlené detaily pro návrh koupelny jako z pohádky

Bezrámová zrcadla až po strop, důmyslné osvětlení, hned dva topné žebříky nebo vysoká skříňka na míru mezi umyvadlovou deskou a sprchovým koutem. To vše se vešlo do výjimečné koupelny, na které jsme měli možnost pracovat. Profesionální návrh a 3D vizualizace našim klientům názorně ukázaly, jak bude jejich nové spa (a jistě s námi budete souhlasit, že tady ani v nejmenším nepřeháníme!) vypadat v reálu – povedlo se, co říkáte?

Návrh mramorové koupelny | Keraservis

Stavíte novou koupelnu nebo přemýšlíte o rekonstrukci té stávající? Ať už máte k dispozici štědré metry čtvereční, nebo s prostorem doslova bojujete, neváhejte se obrátit na specialisty z koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze nebo Ostravě. Koupelny totiž umí – vymyslet, navrhnout i zrealizovat.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner