Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh mramorové koupelny se zlatými doplňky

Mramor a zlato v koupelně s kulatým zrcadlem. Keraservis.
Jiří Ohainka
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Jiří Ohainka
Rozloha místnosti:
7 m2
Datum návrhu:
2021

Pro klienty, kteří vlastní rodinný dům, velmi často navrhujeme dvě koupelny najednou. Tentokrát se jedná o jednu velkou koupelnu s vanou a druhou menší se sprchovým koutem. Obě jsou obloženy v dekoru mramoru. Luxusní vzhled ušlechtilého materiálu ještě podtrhují zlaté baterie a doplňky. 

Obě koupelny v černobílém vzhledu se zlatými doplňky působí velmi honosně. Kolekce obkladů a dlažeb Marvel nacházejí inspiraci v nadčasové přitažlivosti mramoru. Přestože se jedná „pouze“ o imitaci, mramor vypadá velmi autenticky a zprostředkovává do našich koupelen jeho krásu v plném rozsahu. Italský výrobce Atlas Concorde vychází vždy z existujících materiálů, které se nacházejí v přírodě.

Velká mramorová koupelna

mramor

Ve velké koupelně jsou dlažba i obklady stejné – jedná se o nádhernou imitaci mramoru Atlas Concorde Marvel Royal Calacatta v jemné krémové barvě a s výraznou kresbou v barvě hnědé až zlatavé. Za zrcadlem a toaletou mramorový obklad krásně doplňuje černá mozaika Atlas Concorde Nero Marquina se zlatým spárováním v organickém tvaru lístečků. Celá velká koupelna je plná zakulacených organických tvarů – kulaté zrcadlo Santech Allianz, oválná atypická volně stojící vana Nigra i oválné umyvadlo Scarabeo.

Malá mramorová koupelna

mramor

Malá koupelna působí více minimalisticky a mírně studeněji, než velká koupelna. Umyvadlo, sprchový kout Hüppe Xtensa , niky, zrcadlo, koupelnový nábytek - vše je v striktně geometrických hranatých tvarech. Přísný minimalismus změkčuje opět černá mozaika Atlas Concorde Nero Marquina, tentokrát s černým spárováním. Dlažba na podlaze koupelny je v barvě černé s velmi jemným bílým žilkováním Atlas Concorde Nero Marquina a na stěnách bělostný obklad Atlas Concorde Marvel Carrara pure.

Zlaté doplňky

Zlato k mramoru prostě patří. Výrobce Keuco má zlatou barvu v oblibě a speciálním zlatým povrchům věnoval několik svých sérií. My jsme vybrali minimalistický termostatický set vanové baterie s ruční sprchou Keuco IXMO a stojánkovou umyvadlovou pákovou baterii Keuco Edition 400 a 11, skvěle se do našich koupelen hodí spolu s doplňky opět značky Keuco v barvě, jak jinak, zlaté.

Pokud milujete honosný mramor a třpyt zlata, tyto koupelny vás musely vzít za srdce. S radostí navrhneme podobnou koupelnu také vám. Jsme profesionálové, nebojte se nás oslovit. 

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner