Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Designové obklady a dlažby nejen do koupelny v showroomu Keraservis Praha

Designové obklady a dlažby koupelny Praha

Správná volba typu dlažby a obkladu dokáže váš interiér vyšvihnout do nebývalých výšin. A pokud se nespokojíte s průměrností a toužíte po něčem extra, v našem showroomu koupelen v Praze vás rozhodně uspokojíme.  Potrpíme si na svěží design, přijďte se podívat a vybrat si z bohaté nabídky obkladů a dlažeb určených nejen do koupelny.

Netradiční a přitom moderní obklady a dlažby, které vystřelí vzhled vaší koupelny, obývacího pokoje a dalších místností do nových dimenzí, najdete pod španělskou značkou Apavisa. Španělské dlaždice jsou navržené s důrazem na exkluzivní a výjimečný vhled. Už názvy jednotlivých kolekcí napovídají, pro jaký styl interiéru se nejlépe hodí. Mezi jinými například nadčasová kolekce 4Ever, starobylá Antico, název kolekce Beton jistě není třeba blíže vysvětlovat, rezavý Corten, geometrická Cube, decetní Encaustic, hexagonální Inedita, modrá Majolica, retro Ponti, úžasná zinková Zinc, květinová Punto Croce, a takto bychom mohli ve výčtu designových sérií obkladů a dlažeb pokračovat ještě dlouho.

Některé z kolekcí nabízí velkoformátové dlažby, které opticky prostory zvětšují a nabízejí ucelený a kompaktní vzhled nerušený nápadnými spárami. To stejné platí také pro velkoformátové obklady. V dalších kolekcích najdete zase kachličky menších rozměrů, ze kterých je možné vyskládat individuální vzory, především je to zajímavé u kolekcí v retro vzhledu. Velmi trendy jsou v současné době také keramické obklady ve tvaru hexagonu. Všechny velikosti lze spolu citlivě kombinovat a vytvářet tak osobité a nezapomenutelné interiéry.

Koupelnové studio Keraservis se nachází v Centru bydlení a designu Křižíkova v Praze Karlíně, na ulici Sokolovská 98/96. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné dlažby a obklady do koupelny nebo do jakýchkoliv jiných interiérů a exteriérů. Těšíme se na setkání.

Chci poradit s výběrem designových dlažeb a obkladů. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner