Novinka

Obklady a dlažby inspirované kamenem: série Klif

Obklady a dlažby inspirované kamenem: série Klif

Umělci, designéři a architekti často hledají inspiraci v přírodě. Básníky nepřestává fascinovat podzimní padající listí, hudebníkům přináší nové nápady ševelící potůčky i mohutně tekoucí řeky a designéři si často chodívají pro inspiraci do lesa. Dřevo, země či kameny se tak stávají ústředním motivem mnohých praktických výrobků. Nejinak tomu bylo u série Klif.

Atlas Concorde Kliff

Na podlahy i do venkovních prostor

I designéři společnosti Atlas Concorde se pro inspiraci pro svou novou sérii Klif vydali k přírodě. Ústředním motivem není nic jiného než klasický a tradiční kámen. Kolekce Klif sice najde své místo v moderních koupelnách, ale pro řadu zákazníků jsou daleko zajímavější jiné realizace. Kamenné motivy série Klif doslova vévodí kuchyňským a obývákovým podlahám. A není se čemu divit: skvěle vypadají, výborně se kombinují a není na nich vidět ani smítko. Díky celé řadě velikostí venkovních dlažeb Klif se tato série těší velké popularitě i na zahradách. Klienti si ji nejčastěji vybírají pro podlahy terasokolí svých bazénů. Jedinečný design dlažby skvěle koresponduje s její kvalitou, proto se zákazníci nebojí použití venkovní dlažby pro opravdu velké plochy.

Atlas Concorde Kliff

Kámen ve všech odstínech

Kamenné dlažby a obklady kolekce Klif nabízí společnost Atlas Concorde ve čtyřech základních variantách. Bílá kamenná barva může vévodit v prostorách, které potřebujete opticky zvětšit či projasnit přímo od podlahy. Stříbrná se skvěle hodí pro venkovní prostory – je velmi přirozená, není příliš tmavá a opravdu věrně imituje kámen. Šedýtmavý odstín je určený pro stylové koupelny, nápadné podlahy v obývacích pokojích i další zajímavé realizace vašeho designéra.

 

Praktické velikosti pro domov i zahradu

Obklady a dlažby Klif připravil výrobce Atlas Concorde v celé řadě praktických velikostí. Pro vnitřní použití si můžete vybírat z rozměrů 75 x 150 cm, 75 x 75 cm a 37,5 x 75 cm v matné variantě. Poslední z jmenovaných velikostí je v portfoliu výrobce novinkou a přizpůsobuje se zákaznickým přáním. Velikostní varianty venkovní dlažby jsou v základních rozměrech 60 x 60 cm a 45 x 90 cm. Letos k nim přibyla i nová velikost 90 x 90 cm, která souvisí s nástupem velkoformátů nejen doma, ale také v zahradách a venkovních prostorách obecně.

Jednotlivé barevné odstíny kamenné dlažby Klif jsou navrženy tak, aby se daly vzájemně kombinovat, nebo nechaly zazářit doplňkové obklady, které si k nim vyberete. Kámen je příjemným přírodním materiálem, který se dále velmi snadno kombinuje prakticky s jakýmkoli vybavením a doplňky. Vašemu designérovi se s ním bude skvěle pracovat a vy nebudete muset dělat při snech o krásném bydlení kompromisy.

Tip pro vás: Pokud jste se už seznámili s nabídkou výrobce Atlas Concorde, určitě vám neunikly nápadné 3D série, ke kterým každý rok přibývají nové a nové varianty, protože se těší velké zákaznické popularitě. Výjimkou nejsou ani kamenné obklady kolekce Klif. Povrchy s jednoduchou 3D linkou můžete najít v barevných odstínech bílý, stříbrný a šedý. Povrchové zpracování 3D mění kámen na zajímavé umělecké dílo.

Chci poradit s výběrem dlažby


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner