Novinka

K nerozeznání od přírodního kamene v dekorech, kterým propadnete. Seznamte se s obklady a dlažbou Boost Mineral od Atlas Concorde

Boost Mineral | Keraservis

Inspirovaná kamenem z belgického hornatého regionu Ardeny, to je Boost Mineral, nová kolekce z pera italského výrobce keramiky Atlas Concorde. Obklady a dlažba s jemnou strukturou a homogenní zrnitostí jsou ideální pro využití v interiéru a exteriéru, kde se sází na moderní design, elegantní autentičnost a přírodní vzhled. Už je vidíte i u vás doma?

Ztělesnění přírody, nepřekonatelné vlastnosti keramiky

Stoleté spojení rudy, vulkanického popela a břidlice v ardenském kameni stojí na pozadí keramiky, kterou od přírodního materiálu nerozeznáte. Lehce zdrsněný povrch odhalí při bližším pohledu jemná zrna, drobné krystaly i téměř nepostřehnutelné žilky tolik typické právě pro pravý kámen.

Autentický vzhled ale nevznikl za cenu kompromisů ve funkci, a tak mají Boost Mineral ty nejlepší vlastnosti, které byste od obkladů a dlažby nejen do koupelny mohli požadovat: výjimečnou pevnost, extrémní odolnost a samozřejmě dlouhou životnost. Investice do skutečné kvality se vám tak v tomto případě rozhodně vrátí.

Boost Mineral | Keraservis

Velkoformátové obklady a dlažba v nadčasových barvách do koupelny i exteriéru

Kachle Boost Mineral se nabízí v pěti moderních odstínech, které z módy jen tak nevyjdou. Bílé (white), šedé (grey), kouřové (smoke) a asfaltové (tarmac) obklady jsou k dispozici v matném a protiskluzovém finiši i pro venkovní použití, perlové (pearl) jsou pak určené jen do interiéru. Velikostí je celá řada: od klasických obkladů 30x30 a 60x60 cm přes velkoformátovou dlažbu v rozměrech 60x90, 60x120 nebo 75x150 cm až po skutečně obří formáty (120x240 a 120x278 cm) v tloušťkách od 6 do 20 mm. 

Náročnější zákazníci ocení možnost volby z několika dekorů: ryté mozaiky (Venus Lux), klasické „čtverečkové“ mozaiky (Mosaico), vertikálních proužků (Domino Lux), horizontálních „cihel“ (Brick) a asymetrický pruhů (Slice A+B), ideálních jako zahradní nášlapy.

Boost Mineral | Keraservis

Mozaika v koupelně vypadá dokonale. Toto jsou nové kolekce, které by neměly ujít vaší pozornosti.

Celá kolekce Boost Mineral je rektifikovaná: dlaždice mají zabroušené hrany a pokládají se těsně vedle sebe, vzhled obložených stěn nebo podlahy je tak krásně sjednocený a prudce elegantní. Naprosto dokonale pak vypadají obklady na kuchyňských deskách nebo koupelnovém nábytku.  

Bezpečné, a přesto krásně hladké: Boost Mineral zvládají obojí

Protiskluzová dlažba nemusí být drsná na dotek a obtížně udržovatelná a nová kolekce Atlas Concorde je toho důkazem. Všechny kachle Boost Mineral jsou opatřené inovativním povrchem Sensitech, u nějž jsou nerovnosti vyplněny mikročásticemi se speciálními vlastnostmi. Díky nim jsou obklady nejen příjemně hladké, ale také hygienické, protože výborně odolávají nečistotám a snadno se udržují

Protiskluzovou úpravu přitom oceníte nejen na terase nebo kolem bazénu, kde musí dlažba ustát povětrnostní vlivy, ale také v koupelně a dalších částech interiéru – zvláště máte-li v domácnosti malé děti nebo naopak starší členy rodiny.

Boost Mineral | Keraservis

Každá koupelna by měla být bezpečná. Poradíme, jak jí docílíte u vás doma.

Keramické obklady a dlažba jako stvořené pro výjimečná spojení

Kolekce Boost Mineral je ideální volbou všude tam, kde je žádoucí docílit plynulého přechodu mezi interiérem a exteriérem – ven patří už „od přírody“, dovnitř naopak dokáží kus venkovního prostředí snadno vnést. Obklady a dlažba v imitaci ardenského kamene se výborně kombinují s dalšími kolekcemi keramiky Atlas Concorde, jako jsou například Boost Natural, Marvel X, Pro nebo Stone či Marvel Travertine. Není tak divu, že jsou tolik vyhledávané bytovými designéry a architekty po celém světě: ve vskutku luxusní totiž dokáží proměnit i ten nejobyčejnější prostor.

Boost Mineral | Keraservis

Imitace přírodního kamene je trend. Inspirujte se kolekcí Marvel Travertine v rafinovaných dekorech.

Elegantními obklady a dlažbou, kterou nerozeznáte od kamene, dělá Atlas Concorde další krok směrem ke stále oblíbenějším imitacím přírodních materiálů. Pokud vás kolekce Boost Mineral zaujala, přijďte si ji prohlédnout na vlastní oči do koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě nebo si z barev, dekorů a formátů vyberte rovnou na e-shopu.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner