Realizace

Návrh a realizace koupelen pro prestižní bytový projekt Oaks Prague

Realizace Oaks Prague | Keraservis
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Datum realizace:
2023

V Keraservis máme zkušenost s návrhy koupelen pro soukromé klienty, ale i architektonická studia a celé developerské projekty. Na jednom takovém se naši specialisté podíleli nedávno a vy se teď můžete podívat na výsledek jejich práce. Velkoformátové obklady a dlažba v kontrastních odstínech s luxusní sanitou a designovými doplňky vypadají naprosto skvěle. Souhlasíte?  

Představujeme Oaks Prague a návrh koupelen pro Rezidenci u golfu

Oaks Prague je developerský projekt nových prémiových domů, bytů a vil jihovýchodně od Prahy ve vesničce Nebřenice. Projekt má několik částí, my jsme byli přizváni ke spolupráci na té s příznačným názvem Rezidence u golfu (konkrétně budova R8), komplexu 21 prostorných bytů, duplexů a penthousů s nádherným výhledem na golfové hřiště

Každý z bytů o dispozicích od 2+kk po 4+kk s plochou od 110 do 257 m2 se může pochlubit velice prostornou koupelnou, a tak jsme se v našich návrzích rozhodně nemuseli držet zkrátka a v rámci zadání (moderní koupelny v nadčasových barvách) jsme se opravdu realizovali.

Realizace Oaks Prague | Keraservis

Velkoformátové obklady a dlažba v kontrastních odstínech

Prostorné koupelny si zaslouží velké formáty. Na podlahy a menší část stěn jsme vybrali dlažbu z kolekce Dwell kvalitní italské značky Atlas Concorde, a to v rozměrech 75x75 a 75x150 cm. Keramické kachle v imitaci betonu se výborně hodí do moderních až industriálních interiérů a v odstínu off-white dávají ideální základ dalším kombinacím, třeba s obklady. 

Ty v koupelnách Rezidence u golfu pochází opět z top kolekce Atlas Concorde, tentokrát Brave ve vzhledu přírodního kamene. Tmavší odstín Pearl s výraznou strukturou krásně kontrastuje se světlou dlažbou a místnost si ho rozhodně může dovolit.

Jako pravý kámen vypadají také obklady a dlažba Marvel Travertine. Přečtěte si o nich více.

Realizace Oaks Prague | Keraservis

Walk-in sprcha a obdélníková vana pro luxusní očistu každý den

Na plochu koupelen se snadno vešla jak vana, tak sprcha. Přímočará obdélníková vana Kaldewai Puro Duo je ze smaltované oceli a nabízí středový odpad a dvě zádové opěrky, je tedy perfektní pro koupel ve dvou nebo pro ty, kteří mají při relaxaci rádi spoustu místa. 

Sprchová zástěna Air 1 a 2 od Duscholux poskytuje cennou variabilitu a od zbytku koupelny elegantně odděluje jak stále populárnější walk-in sprchu bez vaničky, tak toaletu.  

Zástěny Air jsou opravdu výjimečné. Čím se tak liší? Dozvíte se v článku.

Samotný sprchový kout je vybaven ruční sprchou a hlavicí Raindance Select S od Hansgrohe s programem jemného deště, samozřejmostí je pak termostatická baterie ShowerSelect stejné značky. Sprchový profil Tece z kartáčovaného nerezu zajišťuje dokonalý odtok vody ze sprchy, a přitom nijak nenarušuje její vzhled.

Závěsné WC Duravit ME by Starck je kompaktní, bezokrajové (a tedy hygieničtější než klozety s okrajem) a ekonomické, dokonale spláchne totiž už se 4,5 litry vody.

Víte, jak ušetřit (za) vodu v koupelně? Poradíme.

Realizace Oaks Prague | Keraservis

Zejména rodiny ocení hned dvojici umyvadel, jimiž jsme koupelny v projektu Oaks Prague vybavili. Zvolili jsme designová umyvadla na desku Duravit Cape Cod o rozměrech 80x47 cm se sifonem Axor Hansgrohe Flowstar S a stojánkovou baterií Axor Starck.

Promyšlené detaily pro návrh dokonalé koupelny

Několik výhodně umístěných polic a vyzděný prostor kolem vany (obojí obložené kachlemi Atlas Concorde) slibují dostatek úložného prostoru stejně jako skříňka pod umyvadly. Podsvícená zrcadla a designová svítidla jsou pak už jen třešničkou na dortu koupelen, které prémiovému bydlení ostudu rozhodně neudělají.

Profesionální realizace koupelny se neobejde bez návrhu a 3D vizualizace a projekt Oaks Prague nebyl žádnou výjimkou. Zaslouží si je přitom nejen skutečně luxusní koupelny, ale i ty střídmější bez ohledu na podlahovou plochu nebo rozpočet. Ať už máte v plánu jakoukoliv, rádi vám s ní pomůžeme v koupelnovém studiu Keraservis v Brně, Praze nebo Ostravě.

Produkty v realizaci


Atlas Concorde BRAVE Grey 75x75
K objednání

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner