Realizace

Malá koupelna s cihlovými obklady

Malá koupelna s cihlovými obklady
Markéta Hlochová
O realizaci projektu se postaral/a:
Markéta Hlochová
Datum realizace:
2020

Malá koupelna. Téma, které nikdy nezestárne. Jak se poprat s několika málo metry čtverečními a umístit tam vše potřebné? Podívejme se spolu na elegantní řešení jedné malé koupelny, která je obložena docela netradičním obkladem – cihlovými pásky.

Obklad z pálených cihel bychom očekávali spíše v koupelně v rustikálním stylu, ale tato koupelna rustikálně vůbec nepůsobí. Cihlový obklad Ecoceramics bytová architektka použila pouze na jedné stěně, všechny ostatní stěny včetně podlahy jsou obloženy obkladem ve vzhledu cementové stěrky. Cementová stěrka a cihly přece k sobě patří a určitě není překvapením, že i v malé koupelně působí tato kombinace velmi vyváženě a minimalisticky.

Sprchový kout typu Walk-In je pro malé koupelny obecně velmi dobrým řešením. Úplně ideální je použití bezrámové skleněné stěny, která je v místnosti takřka neviditelná. Sprchová stěna Palme Walk-In Avito nabízí bezbariérové neboli bez podlahové řešení sprchových koutů. Má jemný čistý design, který vytváří průhledný dojem celého prostoru. Sprchový kout oživuje prosvětlená jednoduchá nika, která nejen slouží na odkládání nezbytných potřeb, ale je především výrazným designovým prvkem.

Vše ostatní vybavení koupelny je také čistě minimalistické. Umyvadlo Laufen Kartell obdélníkového tvaru na přísně minimalistické skříňce, jednoduché kulaté zrcadlo, umyvadlová a sprchová baterie značky Tres PROJECT je v černé barvě. Nic více už v koupelně nenajdete, ale máte tu vše, co potřebujete. 

 Tip pro vás: Podívejte se na další řešení malých koupelen: Malá koupelna v malém bytě, Malá koupelna se sprchovým koutem Walk-InRekonstrukce mini koupelnyMalá dámská koupelna

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Dvojháček Nimco KIBO
K objednání

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner