Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Šedá koupelna

Šedá koupelna

Šedá barva v interiéru je univerzální, nadčasová a dá se kombinovat s celou řadou barev. Šedá je také barva je betonu, použijte tento drsný materiál a pošlete vaši koupelnu do výšin nadčasové elegance.

Mít celou koupelnu v jedné šedé barvě by asi nikoho nebavilo, ani vás. Oživte základní šedou použitím palety jejích odstínů, tvarů a reliéfů různých materiálů. Použijte keramické obklady v imitaci mramoru. Vyhrajte si doplňkovými barvami: Podíváme se, jak mohou kombinace jednotlivých barev působit. Kombinací šedé s černou a bílou vsadíte na jistotu, tvoří elegantní trojici, která nikdy nevyjde z módy. Šedé obklady proložte obklady se zlatým motivem, pověste zrcadlo ve zlatém rámu a vaše luxusní koupelna bude na světě. A posuďte sami, jak může být zajímavá variace odstínů šedé s růžovou, starorůžovou, korálovou nebo lososovou.

Použití betonu není v koupelnách velkou novinkou, ale také není úplně běžným materiálem. Přitom vypadá krásně a je i velmi praktický. Na stěnách se používá betonová stěrka, na podlahách litý beton nebo cementová dlažba. Ta dokáže kouzelným způsobem spojit tradiční a moderní pojetí interiéru. Industriální styl se dnešní době těší velké oblibě.  Relativní novinkou jsou betonová umyvadla, která se vyrábějí v robustních i v decentních tvarech. Jsou ideální pro milovníky designových kousků a originality betonu.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner