Důležité sdělení:
Vážení klienti, od pondělí 10. 5. 2021 jsou showroomy Keraservis opět OTEVŘENY v běžné otevírací době. Budeme se těšit na vaši návštěvu, tým Keraservis.

Novinka

Jarní sleva 25 % na venkovní dlažbu

Jarní sleva 25 % na venkovní dlažbu

Také už se vidíte, jak sedíte na vaší terase, v ruce sklenku vína, na grilu voní něco dobrého a vy si bezstarostně užíváte plnými doušky pohodové dny? Pokud tu terasu ještě nemáte, přestaňte snít a čtěte dále. Máme pro vás připravenu jarní slevovou akci na vybrané venkovní dlažby.

Na koupi venkovní dlažby je nejvyšší čas, ale rozhodně není pozdě! Všechny typy dlažeb, které nabízíme ve slevě 25 %, máme skladem. V akční nabídce jsou dlažby se vzhledem kamene, které jsou pro venkovní terasy doslova ideální, pro venkovní použití mají všechny potřebné vlastnosti. Je možné je použít jak v exteriéru, tak i v interiéru - umožňuje to přirozené rozšíření vnitřních prostor ven, tedy tolik oblíbené propojení interiéru s přírodou

Venkovní dlažba v ceně 990 Kč/m² včetně DPH

Venkovní dlažba

Využijte výhodné nabídky kvalitní dlažby s vynikajícími užitnými vlastnostmi za skvělou cenu. Naše privátní série dlažeb značky Keraservis splňují vysoké nároky na  kvalitu produktu a jsou velmi autentické, od skutečné dlažby téměř k nerozeznání. Vybudujte si novou terasu, dlažbu kolem bazénu nebo i zahradní chodníčky

Nabídka platí od 1.5. do 30.6.2021. Přijďte si vybrané zboží prohlédnout osobně (aktuální informace o možnosti osobní návštěvy showroomů najdete ZDE) nebo objednávejte přímo na e-shopu.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner