Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Fima Spillo Tech

Koupelnové baterie Spillo Tech z dílny italského výrobce Fima Carlo Frattini jsou dokonale propracované se smyslem pro dokonalý detail a širokou škálou finišů. Pokud hledáte designový šperk do vaší dokonalé koupelny, bude baterie Spillo Tech ta správná volba.

Vodovodní baterie Spillo Tech se vyznačují ryze současným a metropolitním vzhledem. Jejich minimalistické tvary se velmi brzy po uvedení na trh staly ikonickými a to především díky třem různým trojrozměrným dekoračním prvkům, které jsou pro ně typické. 

Křížkovaný (X) – elegantní a luxusní fazetovaný povrch, inspirovaný strukturou diamantu, vynikající do sofistikovaných koupelen
Vertikální (V) – povrch charakteristický geometrickou přísností polygonu s 19 plochami
Vroubkovaný (G) – mikrodiamantový efekt se silně industriálním podtextem

Exkluzivitu kolekce koupelnových baterií Spillo Tech italského výrobce Fima Carlo Frattini podtrhuje široký výběr galvanických povrchových úprav. K dispozici jsou baterie v těchto typech povrchů – chrom, černý chrom, kartáčovaný nikl, kartáčovaný černý chrom, zlato, kartáčované zlato, bílý a černý mat. Určitě je z čeho vybírat a přizpůsobit vzhled baterie téměř jakémukoliv stylu vybavení luxusní koupelny

Pro tuto kolekci, stejně jako pro všechny ostatní kolekce, je typické respektování třech hlavních hodnot značky Fima Carlo Frattini, kterými jsou GreenQuality a Design. A co bezpochyby ocení úplně každý, je prodloužená záruční doba - 7 let. V současné době poskytujeme na všechny produkty Fima Carlo Frattini slevu 30 %.

 

54 výsledků
54 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner