Fima Spillo Up

Koupelnové baterie Spillo Up z dílny italského výrobce Fima Carlo Frattini jsou dokonale propracované se smyslem pro dokonalý detail a širokou škálou finišů. Pokud hledáte designový šperk do vaší dokonalé koupelny, bude baterie Spillo Up ta správná volba.

Pro koupelnové baterie Spillo Up jsou typické tenké obrysy a štíhlé tvary, které jen tak nevyjdou z módy. Lineární tvar baterie doslova kopíruje přirozený proud vody a zjednodušuje tím její průtok. Umyvadlové baterie jsou dostupné ve dvou verzích – trubice o průměru 45 mm nebo její štíhlejší verze XS o průměru 35 mm.

Exkluzivitu kolekce koupelnových baterií Spillo Tech italského výrobce Fima Carlo Frattini podtrhuje široký výběr galvanických povrchových úprav. K dispozici jsou baterie v těchto typech povrchů – chrom, černý chrom, kartáčovaný nikl, kartáčovaný černý chrom, zlato, kartáčované zlato, bílý a černý mat. Určitě je z čeho vybírat a přizpůsobit vzhled baterie téměř jakémukoliv stylu vybavení luxusní koupelny

Pro tuto kolekci, stejně jako pro všechny ostatní kolekce, je typické respektování třech hlavních hodnot značky Fima Carlo Frattini, kterými jsou GreenQuality a Design. A co bezpochyby ocení úplně každý, je prodloužená záruční doba - 7 let. V současné době poskytujeme na všechny produkty Fima Carlo Frattini slevu 30 %.

35 výsledků
39 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner