Magazín

Vana s dvířky do koupelny pro vozíčkáře a seniory

Vana s dvířky do koupelny pro vozíčkáře a seniory

Zařiďte pro své hendikepované blízké nebo imobilní seniory bezpečnou bezbariérovou koupelnu včetně komfortní vany se speciálním vstupem. Také lidé na vozíku mohou mít v koupelně vanu, do které se pohodlně dostanou a mohou si tak užít příjemnou relaxační koupel stejně jako kdokoli jiný.

Do situace, že je najednou potřeba upravit vybavení domácnosti tak, aby byla vhodná pro vozíčkáře nebo starší či imobilní osobu, se může dostat téměř ze dne na den každý z nás. Správně vybavená koupelna je stejně tak důležitá jako ostatní části bytu. Koupelny pro lidi s omezenou hybností bývají často vybaveny pouze sprchou a jejich uživatelé si bohužel nemohou nikdy dopřát pořádnou koupel. Pořídit vanu se speciálně upraveným vstupem ale v dnešní době není problém a ani imobilní členové domácnosti si nemusí teplou lázeň odepřít.

Vana se speciálními dvířky má nízký práh. Dvířka, která se otevírají dovnitř vany, jsou dobře zajištěná proti otevření a samozřejmě perfektně těsní, po obvodu jsou osazena profilovaným těsněním ze silikonové pryže. Dvířka jsou z tvrzeného skla a odolají vysokého tlaku velkého objemu vody. Vana splňuje všechny požadavky na maximální bezpečnost a především pohodlí. 

Vnitřní prostor vany je velmi dobře ergonomicky vyřešen, poskytuje pohodlné sedátko s variabilní zádovou oporou a dostatek místa pro pobyt ve vodě. Vana je výborným řešením také do malých koupelen. Na vanu lze naistalovat vanovou zástěnu a tím umožnit také sprchování přímo ve vaně. Vanu je možné umístit do výklenku, rohu nebo ke stěně.

Pro více informací o vaně se speciálními dvířky kontaktujte naše odborné poradce v showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tip pro vás: Koupelnu pro vozíčkáře si můžete vyzkoušet v tréninkovém bytě Ligy vozíčkářů v Brně. Koupelna je vybavená výše zmíněnou vanou s dvířky a také výškově stavitelnými zařizovacími předměty – toaletou, umyvadlem i sedátkem ve sprše. Klient si může otestovat, jaká je pro něj ta správná výška a poté si doma si nechat zařizovací předměty nainstalovat do správné polohy.

Mám zájem o více informací o vaně s dvířky.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

 


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner