Magazín

Koupelna s obklady ve vzhledu tapet

Koupelna s obklady ve vzhledu tapet

Vytapetovat koupelnu? To jste určitě ještě neslyšeli. Nemáme ale na mysli tapety textilní nebo papírové, máme na mysli keramické obklady, které vypadají jako tapety. S tapetami na stěnách se budete v koupelně cítit pohodlně jako v obýváku.

Keramické obklady ve vzhledu tapet jsou v poslední době v koupelně velmi populární. A oproti těm pravým papírovým, které byste si do koupelny asi nedali, mají spoustu výhod. Nezvlhnou, nezkroutí se, nezplesniví a nevyblednou. Dobře se čistí a zůstanou po celá léta v dobré kondici. A že se jedná o keramiku, to poznáte, až když si na ně sáhnete. 

Velkým hitem tohoto roku jsou rostlinné motivy a to se samozřejmě odráží také na motivech povrchů těchto obkladů. A že je z čeho vybírat – italská keramička 41zero42 nabízí romantické kytičky, divoku džungli s barevnými papoušky, rozkvetlou louka nebo jen motivy listů. Velmi oblíbené jsou i obklady se vzhledem zelených rostlin, které vypadají doslova jako živé. Výhodou je, že je nikdy nemusíte zalévat.

Zaujala vás myšlenka keramické tapety v koupelně? Přijďte si pro ně do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi se vám budeme věnovat.

Tip pro vás: Zajímavé 3D obklady ve vzhledu tapet najdete u Atlas Concorde Aplomb nebo Atlas Concorde 3D Carve.

Obklady ve vzhledu tapet mne zaujaly. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner