Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Bidetová sprška k WC

Bidetová sprška k WC. Keraservis

Kvalitní intimní hygiena v koupelně se stále častěji stává běžnou součástí našich domovů. Především bidet je nepostradatelným doplňkem moderních koupelen. Ale ne vždy se pro něj najde dost místa, v malých koupelnách už vůbec ne. V tomto případě přichází na řadu malá užitečná věcička. Bidetová sprška.

Bidetová sprška je velmi praktickým řešením pro intimní hygienu, pokud není dost místa na instalaci bidetu. Pořídit si bidetovou spršku vychází mnohem levněji, než zakoupení bidetu nebo toalety s bidetovým sedátkem. Uspoříte, ušetříte místo v koupelně a dostanete naprosto srovnatelnou službu. Bidetová sprška se hodí nejen do malých koupelen, ale také do těch prostornějších, kde ušetřené místo můžete věnovat větší vaně nebo sprchovému koutu. Z hygienického hlediska doporučujeme její instalaci ke každému klozetu.

Jak funguje bidetová sprška

Bidetovou spršku například značky Hansgrohe nebo TRES, můžete velmi diskrétně nainstalovat k toaletní míse. Toaletní sprška se skládá z ruční sprchy, která připojená flexibilní hadicí k směšovací baterii zabudované ve stěně. Ruční sprcha vám zajistí vždy správný proud vody, jaký potřebujete, protože je vybavena omezovačem průtoku

Nemusíte se bát nežádoucího odkapávání, pokud zrovna spršku nepoužíváte, všechny modely značky TRES mají speciální těsnící ventil. Ani obavy z rychlých změn teplot při sprchování nejsou na místě. Společnost Tres vyvinula vlastní patentovaný systém Protec-Tres®, který umožňuje předem nastavit maximální požadovanou teplotu. Co se týká způsobu používání, žádné nové postupy se nemusíte učit. Sprška funguje na úplně stejném principu, jako sprcha klasická

bidetová sprška

Nejlevnější řešení bidetové spršky

Pokud nechcete provádět zásahy do stěny spojené s budováním nového přívodu vody, existuje jedno elegantní řešení. Pořiďte si speciální jednopákovou umyvadlovou baterii TRES se samostatným výstupem pro bidetovou spršku. Instalace je snadná, protože můžete použít výstup vody z umyvadla. Ruční sprška je zde vybavena kohoutkem pro zastavení toku vody.

Přijďte si vybrat tu správnou toaletu a k ní bidetovou spršku do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Naši odborní poradci vám s výběrem pomohou a odpoví na všechny vaše dotazy.

Mám zájem o více informací o bidetových sprškách. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Sprcha pro WC TRES
K objednání

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner