Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Magazín

Dřevěná koupelna

Dřevo jako tradiční přírodní materiál vždy měl a bude mít v interiérech své místo. Ve jménu dnes stále více populárního trendu „návratu k přírodě“ jeho obliba dokonce stoupá. Ale je to vhodný materiál pro použití v koupelnách? Prozradíme vám, jak si dřevěné dekory v koupelně užít a nemít s tím zbytečné starosti.

Dřevo v koupelně působí velmi útulně a po právu vzbuzuje dojem velmi krásného a výjimečného interiéru. Má to ale jeden háček, pravé dřevo je svými vlastnostmi pro koupelnu trochu nepraktické a pokud je upravené, aby se dalo v koupelně použít, je velmi drahé. Nebojte se, dřeva v koupelně se ale vzdát nemusíte. Naopak, můžete si jeho krásu užít naplno. Jednoduše použijte keramické obklady a dlažby v imitaci dřeva, jsou od pravých k nerozeznání.

Díky speciálním výrobním technologiím napodobují dřevo tak věrně, že je od jejich přírodních vzorů ani nerozeznáte. Dlaždice napodobují nepravidelnou kresbu, povrchové nerovnosti nebo charakteristické suky. Na rozdíl od pravého dřeva se dobře udržují, jsou odolné a stálobarevné. Výběr je skutečně veliký, od tradičních dřevěných parket nebo masivních dřevěných podlah po patinu starého dřeva. A co teprve dřevěné mozaiky či obložení! K dispozici jsou i velké formáty, nebojte se je použít i v menších koupelnách, budou tam vypadat skvěle.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner