Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Dřevěná koupelna

Koupelna s dlažbou a obklady v imitaci dřeva. Keraservis.

Dřevo jako tradiční přírodní materiál vždy měl a bude mít v interiérech své místo. Ve jménu dnes stále více populárního trendu „návratu k přírodě“ jeho obliba dokonce stoupá. Ale je to vhodný materiál pro použití v koupelnách? Prozradíme vám, jak si dřevěné dekory v koupelně užít a nemít s tím zbytečné starosti.

Dřevo v koupelně působí velmi útulně a po právu vzbuzuje dojem velmi krásného a výjimečného interiéru. Má to ale jeden háček, pravé dřevo je svými vlastnostmi pro koupelnu trochu nepraktické a pokud je upravené, aby se dalo v koupelně použít, je velmi drahé. Nebojte se, dřeva v koupelně se ale vzdát nemusíte. Naopak, můžete si jeho krásu užít naplno. Jednoduše použijte keramické obklady a dlažby v imitaci dřeva, jsou od pravých k nerozeznání.

Dřevěná koupelna

Díky speciálním výrobním technologiím napodobují dřevo tak věrně, že je od jejich přírodních vzorů ani nerozeznáte. Povrch dlaždic imituje dokonale nepravidelnou kresbu, povrchové nerovnosti nebo charakteristické suky. Na rozdíl od pravého dřeva se keramické dlaždice dobře udržují, jsou odolné a stálobarevné. Výběr je skutečně veliký, od tradičních dřevěných parket nebo masivních dřevěných podlah po patinu starého dřeva. A co teprve dřevěné mozaiky či obložení! K dispozici jsou i velké formáty, nebojte se je použít i v menších koupelnách, budou tam vypadat skvěle.

Tip pro vás: Výjimačně zdařilé kolekce obkladů a dlažeb nabízí italský výrobce Atlas Concorde. Pokud toužíte po podlaze imitující tradiční prkennou podlahu nebo parkety, zvolte kolekci Entice nebo Hearwood. Dubovým dřevem s nádhernou kresbou se inspirovala kolekce Arbor. a Nid. Krásné dřevěné mozaiky najdete v kolekci AXI a Etic Pro.

Mám zájem o obklady a dlažby v imitaci dřeva. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner