Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Velká proměna malé koupelny

Malá koupelna po rekonstrukci. Keraservis

Představujeme vám malou koupelnu v malém bytě, která prošla skutečně radikální proměnou. Věřili byste, že na 2,7 metrech čtverečních tmavého prostoru bez okna lze vybudovat tak příjemné místo? Věřte tomu. My víme, jak na to.

Klient kupoval starší byt s vědomím, že než se do něj nastěhuje, musí jej celý zrenovovat. Do této rekonstrukce samozřejmě zahrnul i mini koupelnu a samostatnou toaletu. Zadáním pro bytovou architektku bylo celý byt prosvětlit a zmodernizovat, použít kvalitní materiály a svěží barvy. Hned při prvním sezení s architektkou se shodli na celkovém architektonickém pojetí bytu a také na řešení malé koupelny – vše bude v moderním stylu s lehkým nádechem skandinávských prvků, jako doplňkovou barvu zvolili zelenou.

Proměna koupelny

Protože klient je mladý muž a sportovec, který žije aktivním způsobem života, architektka navrhla nahradit původní vanu praktičtějším sprchovým koutem se sprchovou vaničkou. Aby koupelna působila světle a svěže, vybrala světlé bílé obklady od Atlas Concorde Ewall Pure doplněné zajímavou mozaikou Armonie Season mix verde v zelenkavé barvě a dlažbu v imitaci dřeva. Na základě těchto vybraných materiálů architektka připravila 3D vizualizace, které byly pro klienta velmi užitečné, protože si udělal konkrétní představu, jak bude jeho nová koupelna vypadat. Připravené vizualizace jsou velmi věrné, ostatně můžete to posoudit sami, že se od fotografie skutečně realizované koupelny téměř neliší. Pouze na toaletu se klient na základě vizualizace rozhodl nepoužít stejnou mozaiku, jako v koupelně, ale nechat dlažbu i obklady v imitaci dřeva. 

Proměna koupelny
   

Našli jste inspiraci pro vaši malou koupelny? Pokud plánujete rekonstrukci také té vaší, kontaktujte nás. Domluvte si schůzku a přijďte nás navštívit v showroomech v Praze, Brně i Ostravě.

Architektonický návrh koupelny a dozor nad realizací: Arch. Nikola Pástorová, ARCHAMI


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner