Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Malé umývátko nejen na WC

Umývátko do malé koupelny a na WC. Keraservis.

Umývátko je malý šikovný pomocník, jehož služby oceníte v malém i velkém bytě. Je výdobytkem moderní doby, přináší pohodlí do všech toalet a koupelen, kde se svým rozměrem klasické velké umyvadlo prostě nevejde.

Umývátko může být pouze jednoduchou a čistě praktickou záležitostí nebo také krásným designovým kouskem. V naší nabídce najdete širokou škálu umývátek od univerzálních - například značky JIKA, až po luxusní - ideálně Villeroy & Boch. Tvar umývátka vybírejte v souladu s celkovým výrazem místnosti. Nejčastější volbou jsou umývátka rohová, přece jen zaberou nejméně místa, které často šetříme. Ale vybrat si můžete i hranatá, kulatá nebo půlkulatá. Do některých prostor se hodí k úmývátku i skříňka, úložný prostor navíc je vždycky praktický.

Samostatnou kapitolu tvoří designová umyvadla Scarabeo, takzvané "kyblíky". Kyblíková umyvadla si svým rozpustilým designem získaly mnoho srdcí na celém světě. Hravým doplňkem jsou umývátka s veselým barevným potiskem – pořiďte si je a uvidíte, že si vaše dítko najednou bude užívat každé čištění zoubků nebo mytí rukou. Hrajte si a uplatněte svoji kreativitu po vzoru italských návrhářů, Scarabeo vám to umožní!

A poslední rada ke kompletaci umývátek - dejte si pozor na výběr umyvadlových baterií. Ne všechny baterie jsou uzpůsobeny tak, aby se daly zkombinovat právě s umývátky. Určitě se poraďte v našem showroomu, které baterie mají vhodný sklon, abyste nebyli nepříjemně překvapeni, že voda je nejen na vašich rukou, ale také všude okolo. Pak už zbývá jen vybrat si pěkný držák ručníků, mýdlenku a vaše malá příruční oáza čistoty bude dokonalá.

Přijďte si různé typy a značky umývátek prohlédnout na vlastní oči do showroomů Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě. A navíc - v brněnském showroomu v prvním patře najdete také speciální výstavku věnovanou malým koupelnám.

 


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner