Realizace

Dlažby, obklady a sanita v penzionu Čejka

Dlažby, obklady a sanita v penzionu Čejka | Keraservis
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
4,6 m2
Datum realizace:
2021

Malý rodinný penzion Čejka v klidné části vinařské obce Čejkovice je kouzelné místo, kde se hosté cítí dobře a vždy je o ně pečlivě postaráno. Stejnou péči, jako majitelé každodenně věnují svým hostům, věnovali také stavbě svého penzionu a pečlivému výběru zařízení pokojů, koupelen i útulné kavárny. A na výsledku je to znát.

Pokoje penzionu jsou nadstandardně vybavené a tomu také odpovídá zařízení koupelen. Dlažby a obklady jsou zvoleny v příjemné kombinaci imitace kamene a teplého dřeva. Konkrétně je použita dlažba naší privátní značky Keralink Antracit a pro obklad sprchového koutu keramika Atlas Concorde ETIC PRO Rovere Venice mat, tedy ve vzhledu benátského dubu s výrazným prokreslením. 

Sprchové kouty typu Walk-In jsou v ubytovacích zařízeních velmi oblíbené, protože se snadno udržují, čistí a mají nadčasový vzhled. V koupelnách penzionu Čejka se jedná o jednoduchou pevnou sprchovou zástěnu značky Hueppe. Pro zajištění správného odtoku vody bylo potřeba podlahu ve sprchovém koutě dobře vyspádovat a použít kvalitní odtokový žlab Alcaplast

Penzion Čejka

Při výběru bílé sanity majitelé dbali především na kvalitu a dobrý design, ale v přijatelné cenové hladině. Doporučili jsme kolekci švýcarského výrobce Laufen PRO S, která nabízí umyvadla a toalety s vynikajícím designem za rozumnou cenu, což při zařizování několika pokojů penzionu majitelé rozhodně ocenili.

K dokonalému odpočinku patří na dovolené také posezení v kavárně v přízemí penzionu, která je vybavena velmi neformálně v retro stylu. Retro dlažba je použitá jak na podlaze tak také jako obklad na stěně za obslužným pultem. Také máte chuť na kávu a sklenku dobrého moravského vína?

Pokud zařizujete penzion nebo kavárnu, rádi vám s vaším projektem pomůžeme. Jsme především specialisté na vybavení koupelen. Do ostatních interiérů nebo na terasu dodáme kvalitní dlažbu. Zastavte se za námi v našich showroomech v Brně, Ostravě nebo Praze. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner