Realizace

Koupelna v rodinném domě - rychle a za dobrou cenu

Koupelna v rodinném domě - rychle a za dobrou cenu
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2021

Co může být pro mladou rodinu lepšího, než bydlet v rodinném domě a užívat si naplno všech jeho výhod? Když za námi klienti přišli, jejich dům byl téměř hotový, potřebovali ale zařídit interiér včetně koupelny, a to co nejrychleji. Je pochopitelné, že se chtěli nastěhovat co nejdříve.

Při návrhu koupelny jsme se plně přizpůsobili požadavkům klientů. Měli svoji představu o stylu, ve kterém by chtěli koupelnu zařídit, předem daný rozpočet a požadavek na rychlou realizaci. Takovéto zadání přímo vybízelo k tomu, že jsme sáhli do nabídky našich skladových zásob. Chtěli jsme mít jistotu, že vybraný materiál bude rychle a bezpečně dostupný, a také bude za rozumnou cenu, abychom se vešli do rozpočtu. 

Při návrhu koupelny jsme museli vzít v úvahu nepravidelný půdorys a také skutečnost, že přísun denního světla je omezen na malé, poměrně vysoko umístěné okénko. Abychom koupelnu prosvětlili, zvolili jsme obklady a dlažby bílé a světle šedé barvy. Dlažba a stěna za sprchovým koutem je z naší privátní kolekce Kerabasic Light Gray. Tato dlažba také pokračuje z koupelny do chodby a dává tak této části bytu jednotný vzhled. Pro obklad ostatních stěn koupelny jsme zvolili italskou značku Atlas Concorde, která má v nabídce krásné 3D obklady. Na stěnách tedy najdete Atlas Concorde Solid white mat, který doplňuje trojrozměrný obklad Atlas Concorde 4D Blade mat na obložení vany Riho Miami.

Pohráli jsme si také s vestavěnými nikami a jejich detaily ve sprchovém koutě a nad vanou. Pro atypický tvar koupelny jsme doporučili skříňku na zakázku ze světlého dřeva, která bílo-šedou koupelnu krásně doplňuje. A co koupelnové baterie? Jsou všechny jedné značky a to Hansgrohe. Proč jsme zvolili zrovna Hansgrohe? Jedná se o prověřenou značku, která nabízí vynikající kvalitu a dbá na ekologickou udržitelnost. Ve své nabídce má série, které mají vynikající design a zároveň jsou v rozumné cenové hladině. Zvolili jsme vysoké stojací baterie Hansgrohe Fokus 230 vhodné k umyvadlu na desku, Showerpipe Croma s hlavovou sprchou do sprchového koutu a k vaně termostatickou baterii s bezpečnostní pojistkou proti opaření. 

Potřebujete také zařídit koupelnu rychle, prakticky, esteticky a za dobrou cenu? Umíme to, rádi se vám budeme věnovat. Těšíme se na vaši návštěvu v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Koupelna byla realizována ve spolupráci s FRIDRICHOVÁ DESIGN INTERIÉRU.

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner