Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Realizace

Luxusní koupelna propojená s ložnicí

Luxusní koupelna propojená s ložnicí. Keraservis.
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2020

Ložnice s přímým vstupem do koupelny je praktická a klienty velmi žádaná. Ne každý si ale může tento luxus dovolit. V malém 2 + kk našeho klienta se toto řešení vzhledem k dispozici bytu přímo vybízí. Ostatně slovo luxus je společným jmenovatelem pro veškeré vybavení tohoto bytu. A na výsledku je to znát.

Ložnice s koupelnou v tomto bytě tvoří de facto jednu místnost. Odděleny jsou od sebe pevnou příčkou za pelestí postele. Z obou stran příčky jsou instalovány prosklené zasunovací dveře, kterými se vchází do koupelny - působí velmi vzdušně. Obě místnosti spojuje jednotný keramický obklad ve vzhledu kamene Atlas Concorde Brave Coke. Propojení koupelny a ložnice je vidět i na podlaze, z koupelny vybíhá opět dlažba Atlas Concorde Brave Coke, na kterou navazuje Atlas Concorde Dwell Smoke lappato položená ve všech ostatních místnostech v bytě.

Koupelna s ložnicí

Ráz koupelny určuje již zmíněný obklad AC Brave Coke ve věrné imitaci přírodního kamene s jeho přirozenou tmavě šedou až antracitovou barvou a zdrsnělým povrchem, který při doteku nebo chůzi bosou nohou od skutečného kamene prostě nerozeznáte. Matné šedé struktuře kamene kontrastuje lesk keramického obkladu Atlas Concorde Dwell Turquoise tyrkysové barvy. Velkolepost použitých velkoformátů zjemňují tyrkysové mozaiky osazené v nikách a za vanou.

Koupelna s ložnicí

Pozornost je potřeba věnovat také dispozičnímu řešení koupelny. Místnost, přestože se řadí svými reálnými rozměry spíše k menším koupelnám, působí velmi prostorně díky chytře navrženému půdorysnému uspořádání. Uprostřed koupelny se nachází sloup se skleněnými zástěnami po stranách. Na jedné straně zástěny je umístěn Walk-in sprchový kout a na straně druhé zrcadlo a dvě samostatně stojící umyvadla.

Koupelna s ložnicí

Koupelna je vybavena kvalitní bílou sanitou, vodovodními bateriemi i koupelnovými doplňky prověřených značek. Značku Villeroy & Boch najdete na vestavěné masážní vaně  Squaro Edge 12 Duo (materiál Quaryl) a také na umyvadlech Collaro (Titan Ceram). Všechny vodovodní baterie a sprchové hlavice nesou značku Hansgrohe Axor a koupelnové doplňky Smedbo -  jsou pečlivě vybrány v dekoru lesklého chromu tak, aby spolu pěkně ladily.

Koupelna s ložnicí

Toaleta je v tomto bytě řešena jako samostatná. Protože by se do oné místnůstky nevešlo WC i bidet, majitelé sáhli po elegantním řešení ve formě klozetu s bidetovým sedátkem Villeroy & Boch ViClean-I100, které plní funkci jak toalety, tak také bidetu. Stoprocentní hygiena a komfort jsou zajištěny.

Koupelna s ložnicí

Harmonicky zařízený byt s ložnicí propojenou s koupelnou je inspirací pro každého, kdo přemýšlí o tom, jak zařídit své vlastní bydlení v podobném duchu. Pokud jste to právě vy, rádi vám s řešením pomůžeme. Kontaktujte nás bez obav v našich showroomech v Praze, Brně nebo v Ostravě, těšíme se na vaši návštěvu.

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner