Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Fima Eclipse

Koupelnové baterie Eclipse z dílny italského výrobce Fima Carlo Frattini jsou dobře propracované se smyslem pro dokonalý detail a širokou škálou finišů. Pokud hledáte designový šperk do vaší dokonalé koupelny, bude baterie Eclipse ta správná volba.

Kolekce Eclipse se vyznačuje jemně tvarovanými pružnými liniemi. Propracované detaily jdou ruku v ruce s minimalistickými geometrickými tvary. Srdcem kolekce a zároveň jeho nejinovativnějším a nejvýraznějším prvkem je páka baterie, jejíž tvar věrně kopíruje oválný tvar těla vodovodního kohoutku. Finálním výsledkem je podmanivý a vyvážený vzhled, který si určitě zamilujete. 

Pro tuto kolekci, stejně jako pro všechny ostatní kolekce, je typické respektování třech hlavních hodnot značky Fima Carlo Frattini, kterými jsou GreenQuality a Design. A co bezpochyby ocení úplně každý, je prodloužená záruční doba - 7 let. V současné době poskytujeme na všechny produkty Fima Carlo Frattini slevu 30 %.

7 výsledků
7 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner