Novinka

Je to skutečné dřevo, nebo keramická dlažba? Je to Atlas Concorde Entice.

Dlažba Atlas Concorde Entice vypadá jako dřevěná podlaha.

Dubové dřevo je nadčasové, v interiérech domů i venku na terasách je velmi oblíbené. Není divu, má vzácnou schopnost zútulňovat a zprostředkovávat autentický dotek přírody. Dub, který má mnoho tváří a podob, se v roce 2022 dostává mezi nejžádanější materiály na podlahy. Užijte si kus lesa také ve vašem domově a nebojte se je použít i v koupelně nebo na terase! Víme, jak na to.

Italský výrobce keramických dlažeb Atlas Concorde přichází s další kolekcí keramických dlažeb v imitaci přírodního dubu té nejvyšší kvality. Interiér s podlahou s italského dubu, který je typický svými zlatými odstíny a jemnou kresbou, působí příjemně zabydleně a přívětivě. 

Keramická dlažba Atlas Concorde Entice ve vzhledu italského dubu

Dřevěná podlaha Atlas Concorde

Ještě před několika lety bylo v módě výrazné dřevo s velkými suky v rustikálním designu. V poslední době je trendy dřevo s delikátní kresbou a dokonce bez suků. Na podporu tohoto trendu nabízí kolekce Atlas concorde Entice dvě varianty italského dubu – Natural a Elegant. Pro obě kolekce je typická nová struktura s efektem hoblování. Dlažba má autentický mírně drsný povrch, příjemný na dotek, stejně jako skutečné dřevo. Jedná se ale o keramiku, rozdíl mezi skutečným dřevem a dlaždicí poznáte až při velmi podrobném zkoumání.

Dřevěná podlaha v keramickém provedení Atlas Concorde Entice Natural

Dřevěná podlaha Atlas Concorde

Dřevěná podlaha v keramickém provedení Atlas Concorde Entice Elegant

Dřevěná podlaha Atlas Concorde

Terasová prkna do exteriéru

Dřevěná podlaha Atlas Concorde

Pro venkovní použití je vhodná kolekce Entice Natural, která nabízí možnost elegantního propojení vnitřního a venkovního prostředí, tedy materiálovou i grafickou návaznost interiéru s exteriérem. Venkovní dlažba se vyrábí ve tvaru prken v rozměru 20 nebo 30 x 120 cm.

Dlažby s efektem dřeva nabízejí celou škálu výhod a díky jim jsou prostory funkční, praktické, bezpečné a odolné. Je možné je bez obav použít tam, kde je použití přírodního dřeva rizikové, například jako dlažbu do koupelny nebo dlažbu kolem bazénu.

Využijte benefitů keramických dlažeb, které vypadají jako skutečné dřevo, a vytvořte si pohodlný a bezpečný domov v přírodním duchu. Přijďte si vybrat osobně do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Entice


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner