Realizace

Dlažba a obklady Atlas Concorde à la betonová stěrka ve vzorovém bytě pro chytrou domácnost

Dlažba a obklady Atlas Concorde à la betonová stěrka. Keraservis.
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2021

Umíte si představit domov, který vyplní vaše přání ještě dříve, než ho vyslovíte? Inteligentní domácnost  Smart Home od společnosti Smarteon to umí! Můžete si vše vyzkoušet na vlastní kůži ve vzorovém bytě v jejich brněnském showroomu. Součástí bytu je také chytrá koupelna, která rozhodně stojí za pozornost!

Vzorová koupelna je sice rozlohou malá, nabízí však k vyzkoušení mnohé vymoženosti chytré domácnosti a může se stát dokonalou inspirací také pro vaši koupelnu. Můžete si na dálku zatopit, rozsvítit, pustit hudbu nebo se chránit před vytopením. Vyzkoušejte si různé způsoby ovládání, například dotekem přímo přes keramický obklad. Místo doteku najdete snadno, je naznačeno vybroušením do povrchu obkladu. Jedná se o obklad ve vzhledu betonové stěrky se zajímavě zvlněným 3D povrchem z kolekce Boost Pro od italského výrobce Atlas Concorde. Spolu s umyvadlem na desku Villeroy Boch Collaro, černou umyvadlovou baterií Hansgrohe Talis a koupelnovými doplňky Nimco je koupelna vyladěna do minimalisticky útulného vzhledu. Je tedy nejen inteligentní, ale také krásná :-).

Loxone chytrá domácnost


Dlažba Atlas Concorde à la betonová stěrka

Vzorový byt zahrnuje kuchyňský kout, obývací pokoj, předsíň, ložnici a již zmíněnou koupelnu. Celý jeho prostor je pro větší přehlednost koncipován jako otevřený. Spojovacím prvkem pro místnosti rozdílného využití je tedy jednotná dlažba do koupelny ve vzhledu betonové stěrky. Po celé podlaze bytu jsou keramické dlaždice vyskládané do dynamické mozaiky, kterou tvoří kombinace velkoformátové dlažby 150 x 75 cm a dlažby čtvercového formátu o rozměru 75x75 cm, obě opět z kolekce Atlas Concorde Boost Pro.

Loxone chytrá domácnost

Vaše dokonalá koupelna, kterou vám u nás navrhneme, se může stát součástí celého systému chytré domácnosti Smart Home. Vzorový inteligentní byt najdete na stejné adrese jako showroomy Keraservis v Centru bydlení a designu Kaštanová v Brně. Kontaktujte nás, o všechno se rádi postaráme. Těšíme se na vaši návštěvu.  

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner