Realizace

Interiéry vinařství Přátelé Pavlova

Interiéry vinařství Přátelé Pavlova | Keraservis
Darek Pieczurczyk
O realizaci projektu se postaral/a:
Darek Pieczurczyk
Datum realizace:
2021

Za spojením dobrého vína a kvalitní architektury nemusíte jezdit daleko. Designové vinařství Přátelé Pavlova se nachází na jihu Moravy na nádherném místě  Pálavských vrchů. Až se tam vypravíte a budete vychutnávat lahodné moravské víno, jistě oceníte nejen nádherné výhledy, ale také výjimečné interiéry, na kterých jsme se velkou měrou podíleli také my.

Spojením exkluzivního místa, předního českého architektonického studia a uznávaného vinaře vzniklo výjimečné vinařství. Přímo z degustační místnosti se můžete kochat nádherným výhledem na vinice, na místní dominantu Dívčí Hrady a současně také na Mušovská jezera. Celá budova je materiálově rozdělena na betonovou a dřevěnou část. Je navržena s důrazem na spojení moderních technologií a starých osvědčených selských principů. V tomto duchu je také zařízen interiér degustační místnosti, kde se snoubí pohledový beton, dřevo a sklo

Vinařství

Podlaha a stěna za kuchyňskou linkou v degustační místnosti je obložena pečlivě vybranou keramickou dlažbou italského výrobce Atlas Concorde. Celá kolekce Atlas Concorde Boost je koncipována ve vzhledu betonové stěrky se vším, co k syrovému betonu patří – s přiznanou nerovností a nepravidelnou barevností povrchu dlažby. Oproti pravé betonové dlažbě má keramická dlažba jednu obrovskou výhodu, mnohem lépe se udržuje. Pro degustační místnost architekti vybrali světlejší dlažbu Atlas Concorde Boost Grey na podlahu a o něco tmavší Atlas Concorde Boost Smoke na obklad stěny. S dalším vybavením místnosti, prostým dřevěným nábytkem a moderní kuchyňskou linkou antracitové barvy, dlažba v imitaci betonu přirozeně ladí.

Vinařství

Všechny interiéry vinařství se drží jednotného minimalistického stylu. V přilehlé chodbě a toaletách pro návštěvníky je použita tatáž barevnost velkoformátové dlažby i obkladů jako v degustační místnosti. Na toaletách je barevnost opačná, než ve společenské místnosti - na podlaze je použita tmavší barva a na stěnách světlejší, a díky tomu působí tyto malé místnosti prostorněji. Toalety jsou vybaveny klozety a umyvadly Aet Italia z kolekce Square.

Máme pro Vás Tip: Jak poznat kvalitní víno.

Zařizujete vinařství, kavárnu, restauraci, obchod nebo hotel? Poradíme se správným výběrem dlažby, obkladů nebo vybavení koupelen, spolehlivě vybrané materiály dodáme a zprostředkujeme realizaci. Kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Výstavba Vinařství Přátelé Pavlova byla realizována ve spolupráci s Centrem bydlení a designu Kaštanová, nábytek v degustační místnosti dodala společnost DEHO.
Architektonické řešení: Atelier Štěpán

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner