Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Obklady v metalické barvě v koupelně

Obklady v metalické barvě v koupelně

Také milujete industriální design? Pak se vám budou nové metalické kolekce dlažeb a obkladů rozhodně líbit! Nespoutaný naturel jižanských návrhářů se nezapře. Italský výrobce Atlas Concorde a portugalská značka Love Tiles se experimentovat rozhodně nebojí.

Metalická koupelna v žádném případě není všedním řešením prostoru. Naopak. Dezén kovu přináší do našich koupelen úplně nové možnosti. Kov může být použit v interiéru několika zcela různými způsoby. Možnost použití velkoplošných obkladů doslova nabízí pokrýt celé stěny metalickými barvami, jsou vhodné do ryze industriálních interiérů. Naopak zde máme pouze jemné vzory s metalickými problesky nebo i 3D varianty či mozaiky, ty působí velmi luxusně. Velmi zdařilé jsou kombinace výrazných metalických obkladů a dlažeb s barevně neutrálními nebo opačně kombinace dvou velmi výrazných barev kovu z jedné série.

Renomovaný výrobce Atlas Concorde nabízí dvě skvělé kolekce v imitaci různých kovů a jejich různého způsobu použití. Pro kolekci Blaze jsou typické velkoplošné dlažby ve výrazných dezénech kortenu imitujícího rezavý plech, šedočerného železa a světlošedého aluminia. Dlažba je doplněna obklady v barvě měděnky a také skvělými mozaikami v geometrických vzorech. Naproti tomu kolekce MEK se inspirovala v geometrických vzorech a prvek kovu používá jen doplňkově. Městská portugalská kolekce Metallic od Love Tiles si také dala záležet na realistickém ztvárnění svých kovových předloh, surová ocel, platina nebo rezavý kov působí tak opravdově!

Správně odhadnout množství kovu v koupelně, aby vás ta „hromada nezavalila“, určitě není jednoduché. S výběrem materiálu vám pomůžeme a abyste si udělali lepší představu, jak by mohla vaše „kovová“ koupelna vypadat, zpracujeme vám 3D návrh. Zveme vás do našich showroomů Keraservis v Praze, Brně a Ostravě, společně to zvládneme na jedničku.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner