Realizace

Mozaika (nejen) do koupelny – Designové obklady pro pekárnu Manukyan

Mozaika pro pekárnu Manukyan | Keraservis
Tomáš Koláček
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Koláček
Datum realizace:
2023

Designéři Keraservis nepracují zdaleka jen na koupelnách pro soukromé klienty: pod jejich kreativní ruce se často dostanou i komerční projekty a požadavky na návrhy, které s koupelnou nemají mnoho společného. Jedním z takových byla i nedávná dodávka obkladů pro pekárnu Manukyan naproti brněnskému Hlavnímu nádraží. Designová mozaika na zdech a pultech moderní prodejny lépe snad už ani vypadat nemohla!

Kvalitní mozaika v nadčasových odstínech: skvěle vypadá nejen v koupelně

Mozaika byla v módě už v době antického Řecka a populární je i dnes: výborně doplňuje obklady a dlažbu větších rozměrů (včetně těch velkoformátových), uplatňuje se v interiéru i exteriéru a dávno už o ní neplatí, že je nehygienická a špatně se čistí.

Jak na jarní úklid koupelny? S těmito 6 tipy ho zvládnete levou zadní.

Mozaika pro pekárnu Manukyan | Keraservis

Pro její estetické i praktické vlastnosti si ji vybrala i provozovatelka pekárny Manukyan v Brně. Do moderního a vzdušného prostoru jsme s paní majitelkou zvolili keramické mozaikové obklady Pastelli kvalitní italské značky Appiani v kombinaci nadčasových odstínů: čokoládové Nocciola, tmavě šedé Aurora a středně hnědé s nádechem do oranžova Conchiglia. Obložili jimi část zdí pekárny, betonový sloup v jejím středu i prodejní pult a výsledek předčil očekávání.

Mozaika pro pekárnu Manukyan | Keraservis

Nejenže je mozaika krásná na pohled, ale také se velmi snadno udržuje: keramické dlaždice Appiani mají totiž speciální antibakteriální a antifungální povrchovou úpravu, která je chrání také před poškozením, znečištěním a skvrnami. 

Návrh a 3D vizualizace pro jasnou představu o výsledku

Není malého projektu. I když jde doslova o „pár kachlí“, představit si finální podobu interiéru nemusí být snadné, obzvlášť vstupují-li do hry výmalba a další vybavení (v našem případě především nábytek). Nechat si před samotnou realizací vytvořit profesionální návrh a 3D vizualizaci je proto vždy dobrý nápad. 

Mozaika pro pekárnu Manukyan | Keraservis

Mozaiku v koupelně si zamilujete. Inspirujte se našimi návrhy elegantního interiéru a koupelny pro hosty, ve kterých má své nezastupitelné místo.

Ať už jste si jako obklady a dlažbu do koupelny vybrali právě mozaiku, nebo naopak velké formáty, neváhejte kontaktovat specialisty koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze nebo Ostravě – pro radu, inspiraci nebo rovnou celý návrh.

Chci poradit s výběrem mozaiky


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner