Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh koupelny s vanou s výhledem do zeleně

Návrh koupelny s vanou s výhledem do zeleně | Keraservis
Jiří Ohainka
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Jiří Ohainka
Rozloha místnosti:
13 m2
Datum návrhu:
2021

Nezařízená místnost je jako prázdná nádoba. Pokud ji nenaplníme kvalitním obsahem, ztrácí svoji hodnotu. A platí to také pro prostory, ve kterých plánujeme vybudovat koupelnu. V našem případě máme „nádobu“ velmi zajímavou a netradiční. Místnost určená pro koupelnu má velkou prosklenou lodžii s výhledem do šumavských hvozdů. A to je výzva!

Byl by doslova „hřích“ nevyužít potenciálu nádherného výhledu přímo do lůna přírody. Možnosti zasadit vanu rovnou do výklenku koupelny jsme samozřejmě neodolali a navrhli jsme hned dvě možnosti řešení 3D návrhu.

Koupelna s vestavěnou vanou a minimalistickými tvary
Koupelna s vanou

Vestavěná obdélníková vana s velkou odkládací plochou vyplňuje celou lodžii a slibuje nezapomenutelné zážitky z koupání s výhledem do zeleně. Bezrámový sprchový kout Walk-in Duscholux Air s prosklenou zástěnou je řešen jako samostatný. A k tomu přísně hranaté betonové umyvadlo Gravelli. Koupelna je vybavena luxusními vodovodními bateriemi Fima Spillo - opět minimalisticky elegantními.

Koupelna se samostatně stojící vanou a organickými tvary
Koupelna s vanou

Druhá varianta vybavení koupelny je založena na organických tvarech. Volně stojící vana má oblý asymetrický tvar a je umístěna tak, aby poskytovala ten nejzajímavější pohled ven. Koupelna je rozdělena do dvou zón skleněnou zástěnou, ta odděluje tzv. „vlhkou zónu“ s vanou a sprchovým koutem od „suché zóny“ s umyvadlem a toaletou. Organický vzhled koupelny skvěle doplňují koupelnové baterie Fima Eclipse svými zaoblenými tvary a jemnými harmonickými detaily.

Kterou variantu byste si vybrali? Organickou nebo minimalistickou? Nechte si od nás také vy navrhnout do vaší koupelny dvě varianty vizualizací. Rádi vám vymyslíme originální řešení. Těšíme se na vaši návštěvu v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner