Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh moderní světlé koupelny s 3D obklady

Návrh moderní světlé koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Datum návrhu:
2021

Světlé obklady a dlažba se už léta řadí mezi nejoblíbenější keramiku do koupelny. Není divu, barvy jako béžová, krémová nebo písková jsou neutrální, jemné a především nadčasové. Ale to samo o sobě pro moderní koupelnu nestačí, vždy to chce ještě něco navíc. V našem návrhu světlé koupelně dodávají tu správnou šťávu 3D obklady. 

Plastické 3D obklady přinášejí do této světlé koupelny potřebnou dynamiku, pestrost a svěžest. Designérka vybrala veškerou keramiku od jednoho výrobce, a to italské značky Atlas Concorde. Všechny navržené dlažby a obklady spolu krásně ladí, vždyť také patří do jedné série s názvem Boost Pro. Dva typy dlažeb s rovným povrchem Boost Pro Ivory a Boost Pro Clay jsou citlivě zkombinovány s plastickými obklady 3D Boost Pro Urban Ivory. Pouze v prostoru sprchového koutu najdete dlažbu v imitaci dřeva  Etic Pro Rovere Venice Tatami.

Rodinná koupelna o rozměru 2,6 x 3,7 metrů čtverečních je dostatečně prostorná, aby se do ní pohodlně vešlo vše potřebné pro komfortní provoz. Velkou výhodou je, že toaleta je řešena jako samostatná místnost. Díky tomu zbylo dost místa také pro pračku, sušičku i skříňku na špinavé prádlo, které jsou na přání paní domu umístěny přímo v koupelně. Dvě umyvadla jsou v rodinné koupelně nezbytností, stejně tak jako koupelnové skříňky s dostatkem úložného prostoru nebo velké zrcadlo. Také sprchový kout je velmi prostorný, vybavený prosvětlenou nikou na odkládání potřebné kosmetiky.

Jak se vám líbí 3D návrh této rodinné koupelny vyladěné do příjemně teplých světlých barev? Pokud jsme se trefili do vašeho vkusu a přinesli do vaší koupelny inspiraci, kontaktujte nás, rádi vám navrhneme podobnou. 

Návrh vznikl ve spolupráci s FRIDRICHOVÁ DESIGN INTERIÉRU

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner